Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zelixa i długa obfita miesiączka . Pomocy!!!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulkaAnaa



Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 6:58 pm    Temat postu: Zelixa i długa obfita miesiączka . Pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam taki problem, od 10 dni biorę Zelixe 10 mg. Wszystko było by dobrze, gdyby nie to że towarzyszy mi temu bardzo obfita miesiączka która trwa już 10 dni. Zaczynam się obawiać, ponieważ nigdy w życiu nie miałam takiej mocnej miesiączki. Nie chciałabym pisać ze jest to krwotok, jednak z dnia na dzień zaczyna się tak to objawiać Crying or Very sad Jestem przerażona tym fakte, jednak boję sie że jak pójde do lekarza bede musiała od razu odstawic tabletki. A to teraz jest chyba moja jedyna nadzieja na schudniecie Sad Jeśli miałyście kiedys takie krwawienia podczas brania Zelixy, powiedzcie mi proszę co zrobić. Z góry serdecznie dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje zapoznać się z tym tematem
http://www.biomedical.pl/forum/meridia-na-odchudzanie-vt4156.html
i odstawić zelixe

temat zamykam
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group