Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

siwieje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jan1102



Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:35 am    Temat postu: siwieje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc moj ojciec kiedy miał juz 20 lkat mieł dyuzo siwych włosów z czasem wiecej teraz ma kolo 50 i cąły jest biały ja i moj brat tez mamy troche pokazujących sie siwych włosów i bardzo mnie to przeraza da sie cos zrobic zeby sie ich pozbyc albo jakos usunąc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 8:37 pm    Temat postu: Re: siwieje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Janie : ) a tak z ciekawości spytam: ile masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łysienie i siwenie jest uwarunkowane genetycznie. Oczywiście są dostępne na rynku różne preparaty opóźniające ten proces, ale nigdy nie wiadomo jak na nie zareaguje organizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale może Jan tylko siwieje, chyba że oznaki łysienia również się pojawiają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no tylko mam troche siwych włosów na głowie obcinam sie na 3mm zeby ich nie było widac:D to troche zawst7ydzające miec w takim wieku juz siwe włosy no ale coiż mam nadzieje ze nie ebdzie sie ich wiecej pojawiało a co jest jakis srodek na opoznienie tego prtocesu lub zwalczenie go kompletnie??? prosze o odp:D
Powrót do góry
kamil37



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:55 am    Temat postu: siwe wlosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosuje plyn na siwe wlosy,bo nie moglem pogodzic sie z siwizna wiec kupilem na allegro, nazywa sie lozione k , kosztuje nie cale 20 a juz po dwoch tygodniach mam wlosy jak za dawnach lat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 5:26 pm    Temat postu: Re: siwieje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jan1102 napisał:
Czesc moj ojciec kiedy miał juz 20 lkat mieł dyuzo siwych włosów z czasem wiecej teraz ma kolo 50 i cąły jest biały ja i moj brat tez mamy troche pokazujących sie siwych włosów i bardzo mnie to przeraza da sie cos zrobic zeby sie ich pozbyc albo jakos usunąc???


A ja mam prawie 28 lat i też mam kilka siwych włosów z przodu.Mocno je widać.I ja się z tych siwych włosów cieszę.Przynajmniej wiadomo,że nie mam nastu lat.Chcę wyglądać na starszego.A mam 27 lat ,a ludzie mnie określają z twarzy na 17,maksymalnie 18.Wszyscy traktują mnie przez to jak gówniarza.Za dwa lata 30-tka a wszyscy obcy do mnie "ej młody,ej ty",albo "Andrzejku,Andrzejek".Dlatego ja z tych siwych włosów się cieszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group