Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy brać Pabi-Dexamethason ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ja2



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 6:02 pm    Temat postu: Czy brać Pabi-Dexamethason ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, byłem dzisiaj u dermatologa i przepisał mi w/w lek, mówiąc że pomoże on mi w leczeniu trądzika a ściślej wygładzi ślady po dawnych "pryszczach". Jednak kupując ten lek nie dostałem żadnej ulotki a informacje jakie są na jego temat w necie są porażające! Mnóstwo skutków ubocznych. Proszę o więcej informacji na ten temat i czy rzeczywiście ten lek jest tak groźny. Czy opłaca się ryzykować zdrowie dla (dla niektórych) niby tak błahego powodu. Mam brac co drugi dzień po 4 tabletki raz dziennie -tak 4 razy nastepnie co drugi dzień po 3 tabletki tez 4 razy i tak aż do 1, w sumie wezmę 40 tabletek. Mam skończone 20 lat. Obecnie biorę też tetracyklinę. Z gory dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilek101



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 3:28 pm    Temat postu: ja mam ten sam problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak brałas ten lek??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group