Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowa plama pod pachą - co to może być ? Jak leczyć

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemek89k



Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 1:20 pm    Temat postu: Brązowa plama pod pachą - co to może być ? Jak leczyć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
od jakiegoś czasu pojawiła mi się pod pachą brązowa plamka - nie wiem co to jest. Byłam u dermatologa i stosowałam takie leki jak : Lovindedn C, Elocom, Trawocort i Oxycort - nic nie skutkowało.
Wydaje mi się, że jest to spowodowane jakąś chorobą - myślałam, że to grzybica, ale wymaz tego nie stwierdził.
Nie opalam się i dezodoranty raczej też nie wchodzą w grę - mam około 40 lat.

Proszę o pomoc, czy ktoś miał coś podobnego - co to może być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annuagawairup



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 3:20 pm    Temat postu: Martyna z Warszawy :P Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Trafilam tu niedawno z polecenia znajomego. Faktycznie forum dotyczy tej nieco niszowej tematyki, ktora bardzo mnie interesuje. Skoro juz pisze, pozwole sobie cos wiecej o sobie powiedziec, mam nadzieje, ze moja gadatliwosc nie bedzie upierdliwa Wink

Na imie mam Martyna, 2 lata temu ukonczylam biotechnologie na SGGW w Warszawie. Nie pracuje w tym zawodzie, ale zajmuje sie hobbystycznie zywnoscia GMO. Nie chce przynudzac na ten temat, w podpisie umiescilam kilka stron, mam nadzieje ze nikomu nie bedzie to przeszkadzac.

Jestem teraz na urlopie macierzynskim, wiec moge aktywniej uczestniczyc w zyciu forum, oczywiscie tylko w wolnych chwilach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group