Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kiedy owulacja po porodzie ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radcomrade



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 5:52 pm    Temat postu: kiedy owulacja po porodzie ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

We wtorek wieczorem kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia. Z ciekawości zrobiliśmy testy owulacyjne w środe wieczorem wyszły dwie kreski rano powtórzyłem test i również wyszły dwie a po południu tego samego dnia wyszła tylko jedna kreska. Nie mam żadnych objawów takich jak wcześniej przed ciążą w czasie owulacji czyli bólu jajników, podbrzusza, śluzu płodnego. Wcześniej w sobotę miałam jeszcze śluz z krwią a w niedzielę tylko troszeczkę sluzu białego czyli niepłodnego. Od tego czasu nie wystąpił u mnie żaden śluz. Czy w związku z tym czy owulacja już u mnie wystąpiła czy to iż jestem po ciązy mogło zafałszować wynik ??? Czy jest również możliwość iż mogę być w następnej ciąży ???
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group