Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat na prezerwatywie a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankaaa1



Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 11:57 pm    Temat postu: Preejakulat na prezerwatywie a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie bo bardzo mnie to stresuje.

Odbyłam stosunek z chłopakiem, z prezerwatywą.
Jednak przy zakładaniu jej, chłopak wcześniej dotknął swojego członka palcami, a potem założył nimi prezerwatywę. Na palcach na 100% miał preejakulat (sam o tym powiedział), prezerwatywa była nawet w miejscu w którym jej dotknął bardziej śliska.
Potem kochaliśmy się, skończył we mnie, ale w prezerwatywie. Prezerwatywa była cała.
Byłam 4/5 dni po okresie (9-10 dc), nie miałam dni płodnych. Płodny śluz pojawił się ok. 55h później (dwie doby i pare godzin od stosunku).

Więc preejakulat, z penisa dostał się na palce chłopaka, potem na prezerwatywę, a potem we mnie.

Czy są szanse na zapłodnienie w takiej sytuacji, a jeśli tak to jak duże? W preejakulacie sa przecież żywe plemniki które w pochwie mogą dożyć do owulacji i zapłodnić Sad Zdarzają się przecież takie ciąże, i nie wiem czy traktować to tak jak stosunek przerywany Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ankaaa1



Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 15, 2015 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

śluz płodny jaki mam obecnie jest zupełnie inny niż zawsze Sad zawsze był przezroczysty, książkowy wręcz(jak białko kurze), a teraz jest biały, rzadki (jak mleko), dodatkowo boli mnie dół brzucha Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group