Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to może być ciąża?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milenaj82



Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 10:53 pm    Temat postu: Czy to może być ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie uprawiam seksu, ale jakieś 2 miesiące temu zdarzyło mi się dwa razy uprawiać seks oralny. Za każdym razem połykałam spermę i możliwość jej przeniesienia w moje okolice intymne była minimalna. Zresztą za pierwszym razem było to w trakcie okresu, a za drugim na 5 dni przed okresem. Partner dotykał mnie w miejscach intymnych, ale nie zauważyłam na jego palcach spermy. Okres był w terminie, jednak bardzo skąpy. Trochę mnie to zaniepokoiło i w 18 dni po tym zdarzeniu zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Następny okres przyszedł dużo wcześniej i był jeszcze krótszy i bardziej skąpy. Teraz jest trzecie, ale właściwie to tylko dwa dni. Zrobiłam dwa test ciążowe. To już w sumie ponad 40 dni od tego drugiego seksu oralnego. Oba negatywne. Chyba nie mogą się mylić po takim czasie? Wiem antykoncepcja... Ale właśnie dlatego nie uprawialiśmy tradycyjnego seksu i uważaliśmy to raz, a dwa no momenty raczej były niepłodne

Byłam u lekarza, ale zlekceważył moje obawy. Powiedział jedynie, że należy jeszcze poobserwować przez 4 miesiące, bo to już pewnie menopauza.

Czy istnieje obawa ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że nie jesteś w ciąży, ja tu żadnego ryzyka nie widzę. Tyle testów, brak seksu tak naprawdę także uspokój się i wszystko powinno wrócić do normy. A jeśli nie to może jest jakiś fizjologiczny powód takich miesiączek? odczekaj albo idź do innego lekarza. Nie wiem ile masz lat ale na menopauzę podejrzewam jeszcze masz czas. Ja swego czasu zaburzenia miesiączkowania leczyłam tabletkami anty, ponad rok brałam belarę. I ta forma anty mi na tyle przypadła do gustu że cały czas biorę Smile mega wygodnie i zero stresu o ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikakosa



Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chcę mi się wierzyć, że w 2019 roku ktoś myśli, że można zajść w ciąże poprzez uprawienia oralnego seksu. Jeśli masz jakieś wątpliwości to po prostu udaj się do ginekologa i przeprowadzi z Tobą wywiad i już nie będziesz się stresowaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group