Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

proszę o pomoc w zidentyfikowaniu zakażenia skóry dłoni foto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crashlady



Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 1:49 am    Temat postu: proszę o pomoc w zidentyfikowaniu zakażenia skóry dłoni foto Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwracam się do wszystkich forumowiczów o pomoc w rozpoznaniu czym zakazone są moje dłonie. Tak samo wyglądają dlonie dwóch osób z którymi mieszkam. Lekarze u ktorych bylam twierdzili, że to tylko sucha skóra, stwierdzali to po jednym rzucie oka na mój problem. Jestem sobą, ktora przed tym zakażeniem miała idealną, piekną skórę, która byla bezproblemowa i jedynym jej ewentualnym mankamentem był fakt, iż była tłusta. Dodatkowo mam twarde żółte pięty pokryte takimi samymi bruzdami, które wypelnione są bialym pylkiem. Wczesniej miałam czerwoną swedzącą wysypkę, teraz tylko swędzi mnie cale ciało i sypie się z niego jakiś jakby bialy lupież( wcześmiej mialam niespotykanie gęste włosy, takie mocne i bujne włosy ma cała moja rodzina). To nagłe łysienie połączone z silnym świądem i łypeżem dotkneło wszystkich domowników nagle i w tym samym czasie. Pojawiło się u mnie też zakażenie jamy ustnej, bialy gruby nalot na języku na który przepisano mi nystatyne ale to nie dało żadnej powrawy. Ponieważ lekarze nie zlecili żadnych dodatkowych badań a jedynie przepisywali preparaty nawilżające do stosowania na cale ciało doszlo już do zakażenia i podobnych zmian na calej powierzchni skóry. Pojawiły się już u mnie problemy z układem pokarmowym i oddechowym a także ogólne zle samopoczucie niewiadomego pochodzenia. Ja uważam że jest to grzybica , ktora nieleczona począwszy od stóp dłoni paznokci wlosów jamy ustnej przeszła w postać układową. Jak mam dalej postępować, do kogo się zwrocić aby uzyskać pomoc w powrocie do zdrowia. Proszę o wasze komentarze może ktoś z was miał podobne objawy i wie jak się tego pozbyć. Czekam na odpowiedzi.
oto linki do zdjęć :
http://img52.imageshack.us/img52/6089/zdjciereki.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/7813/zdjecierki2.jpg
http://img850.imageshack.us/img850/8360/zdjeciereki3.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crashlady
myślę, że warto z tej rany pobrać wymaz w labo i sprawdzić jaka to bakteria.
niestety - nie jestem w stanie stwierdzić co to może być za drobnoustrój.
badanie możesz wykonać albo ze skierowania od lekarza albo prywatnie- koszt pewnie koło 30-60 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group