Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gulka na ręce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alutek20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 11:48 am    Temat postu: gulka na ręce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mój problem polega na tym ze na lewej ręce mam pod skóra dziwna gulkę. Nie boli mnie przy dotykaniu , lecz jest przy żyle i to najbardziej mnie martwi. Ponieważ przy większym wysiłku tzn jakimkolwiek np niesieniu torby z zakupami strasznie zaczyna mnie boleć ta ręka a nieraz mam tak ze mi drętwieje i mocno kuje. Doradzcie co zrobić. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alutek20
Nie można na odległość zdiagnozować co jest przyczyna,może to być ganglion,uciskający na nerw.Wskazana wizyta u chirurga( skierowanie)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że carboczar ma rację Smile ja tez miałam to samo ale obyło się bez zabiegu Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group