Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie wiem co to może być HIV Grużlica Bolerioza Przyziębienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meno8877



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ciechanów
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:12 pm    Temat postu: Nie wiem co to może być HIV Grużlica Bolerioza Przyziębienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jestem nowy proszę o wyrozumiałość takie czasy że nawet nie miałem czasu przeczytać regulaminu za co przepraszam Embarassed Ale do rzeczy Moja historia jest dość długa pracowałem pół roku temu w Warszawie mam 24 lata i pracowałbym dalej gdyby nie jeden wyskok mianowicie do Agencji (wiadomo jakiej) Crying or Very sad Największy błąd życiowy byłem kompletnie pijany chłopaki mnie wyciągli z tego co pamiętam kochałem sie z nią jakieś 4 minuty bo po prostu potencja za mała a za dużo alkoholu.....nie wiem chyba nawet guma spadła oby nie..... minoł dzień dwa nie dałem rady zwolniłem się z pracy psychika mi siadła mam dziewczyne którą kocham wróciłem do domu do pod krakowskich miejscowości pomijam to że walczyłem długo o dziewczyne bo się przyznałem pomijam wszystko inne bo to nie spowiedz ale zle się ze mna dzieje....Pewnego razu wybraliśmy sie na spacer złapałem 3 kleszcze typowego rumienia nie miałem.... mój stan zdrowia na dziś jestem jakiś inny otępiony przygnebiony temperatura w granicach 37.2 czasem normalna ostatnio wypiłem 4 piwa i trafiłem na pogotowie myślałem że zejdę z tego świata nigdy tak nie miałem pojawił sie suchy kaszel zawsze jak byłem chory to spluwałem flegme czy jak to nazwać teraz nic kaszle płuca chce wyrwać i nic Dodam jeszcze tylko że moja teściowa w zimie chorowała prawdopodobnie na gruzlice może pomyślicie cierp ciało jak żeś chciało ale byłem tacy jak wy a nawet normalniejszy nigdy bym nie pomyslał o jakichś agencjach ale jak jesteście wśród wron to zachowujecie się jak one tak bylo ze mną a teraz mam problem duży problem mam niby termin badania na bolerioze na 25 wrzesnia ale chyba nie pojde lekarka mnie wysmiala że jestem zdrowy koń a wmawiam sobie bolerioze....Problem w tym że wiem że cos jest nie tak wiem jak kiedyś sie czułem a jak teraz każda rada mile widziana dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź na badanie boleriozy. lekarka może sobie myśleć co chce ale lepiej się przebadać.
warto też sprawdzić czy nie "złapałeś" gruźlicy od teściowej. kaszel może to sugerować.
w agencjach raczej pracują zdrowe dziewczyny, ale różnie bywa. skoro nie jesteś pewien czy miałeś prezerwatywę to sprawdź czy nie masz żadnej wysypki. dobrze by też było zrobić badanie na choroby weneryczne. skierowanie może wystawić Ci dermatolog wenerolog. nie wiem czy lekarz podstawowej opieki może takie skierowanie wystawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
meno8877



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ciechanów
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze napisać o bólach mięśni a przede wszystkim serca nie ma dnia żebym aż sie nie zatrzymał np. jak idę bo chwyci mnie taki ból że aż boje się myśleć co on może spowodować w końcowym efekcie......Gosiu85 jak widzisz wszystko pasuje do czegoś jedno do tego drugie do tamtego tylko to serce jakoś nigdzie nie mogę odnaleźć by problemy z nim były objawem którejkolwiek choroby wyżej wymienionej no może w późniejszym etapie....Co do tej boreliozy tak myślę i może pójdę sie zbadać tylko to jest 3 dni leżenia w szpitalu i powiedzcie kto ma na to czas pieniądze i chęć??!!!Ja bardziej obstawiam teraz przy Gruźlicy ale na nią już wogóle nie ma pomysłu jak sprawdzić czy ją mam.....Może gdyby służba zdrowia była inna, no to na pewno inaczej by to wszystko wyglądało Sad Co do chorób wenerycznych ciężka sprawa bo to dość wstydliwa sprawa zresztą pewnie znowu lekarka miała by ubaw zwłaszcza jakbym opowiedział jej moją historie. Czuje się jakbym walczył z wiatrakami bo jak zabić nie widzialnego wroga a zwłaszcza gdy nie jesteśmy pewni kim ten wróg w 100% jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meno8877a czemu do szpitala?
badanie możesz wykonać ambulatoryjnie, jednak jeśli nie masz skierowania od lekarza chorób zakaźnych to za badanie trzeba zapłacić - tak przynajmniej było w przypadku mojej babci.

rozumiem, że choroba weneryczna jest wstydliwa jednak jeśli ją złapałeś (teoretyzuję) to możesz nią zarażać. także teraz myślę bardziej nad odpowiedzialnością m.in. za swoją partnerkę.

wybierz innego lekarza. możesz iść gdziekolwiek - niekoniecznie do tej lekarki która Cię wyśmiała.
co do serca- jeśli bóle nadal będą się powtarzać warto przejść się do lekarza. niech zleci EKG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
meno8877



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ciechanów
PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 no właśnie dostałem skierowanie od lekarza chorób zakaźnych i powiedziała że trzeba 3 dni spędzić w szpitalu a jeśli mam pytanie czemu ona nie może mi zlecić testów bez leżenia w szpitalu to mam się zapytać tego NFZ no i tyle się nagadasz z nimi......Problem w tym że teraz trochę lepiej się czuje a jak się lepiej czuje to odechciewa mi się badań i wizyt u lekarzy......a w ogóle to wstałem teraz rano i mam to wszystko w nosie jak zejdę z tego świata to przynajmniej jednego dupka mniej.......A to już objawy Depresji...........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meno8877 napisał:
powiedziała że trzeba 3 dni spędzić w szpitalu a jeśli mam pytanie czemu ona nie może mi zlecić testów bez leżenia w szpitalu to mam się zapytać tego NFZ

dziwne. myślałam, że NFZ ustala jedne zasady dla wszystkich województw.
ale może sie mylę...
skoro dostałeś skierowanie na badania to idź.
choć zawsze możesz jeszcze zapytać o możliwość prywatnego wykonania badania (nie każde laboratorium je wykonuje) i może wtedy obędzie się bez pobytu w szpitalu. z tym, że będziesz musiał zapłacić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group