Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomozcie dostaje wysypki na ciele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wozniak



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:12 pm    Temat postu: Pomozcie dostaje wysypki na ciele Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje Porady.. Dostaje male czerwone bable z kazda minuta coraz wicej i mnie cholernie sfedza a gdy je drape to robia sie w duze plamy. Dostaje wszedzie oprocz twarzy tylko czasem mi puchla warga.. Dostaje od jakiegos roku ale ostatnio codziennie co kolwiek bym zjadl.Co to moze byc i co moze mi pomoc?? Lekarze nie wiedza.Z gory serdeczne dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałeś robione testy alergiczne?
skoro wysypuje Cię po jedzeniu to może to jakaś alergia pokarmowa?
byłeś badany pod tym kątem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matek233



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym polecic pewien suplement..
reklamowanie produktów jest zabronione!! przeczytaj REGULAMIN.
zabronione jest także pisanie takich samych postów które nie wnoszą do sprawy nic nowego!!
następnym razem będzie ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group