Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 3:20 pm    Temat postu: Temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chaciałabym wiedziec co nalezy zrobic jezeli temperatura ciala wynosi 35C ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zależy co powoduje taką temperaturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie to tez bym chciala wiedziec jak i co robic . Nie wiem, czy to przez cisnienie czy przez co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najczęsciej temperatura taka powstaje gdy organizm szybciej się ochładza niż wytwarza ciepła.Wiadome jest gdy się wskoczy do wody poniżej zera może dojść do takiego wychłodzenia,ale pewnie nie o to Ci chodzi.Ja słyszałem,że dochodzi do tego,że stopniowo jest hamowana przemiana materi co powoduje taki skutek.Ciężko powiedzieć co robić gdy dochodzi do takiego stanu.Można próbować pić ciepłe herbaty i zewnętrznie się ogrzewać oraz wspomagać organizm,ale są różne przypadki i jeżeli przyczyna mocno tkwi w wewnątrz organizmu to trudno dobrać odpowiednie środki zapobiegawcze nie będąc lekarzem:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie masz czasem cukrzycy? wiem że przy niskim poziomie cukru tak się może dziać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niiee , nie mam cukrzycy. Powiem tylko ze wlasnie przy takiej temperaturze jest mi czasami slabo, no to chyba oslabienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może anemia?? dobrze by było badanie krwi zrobic dokładne
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez bylam niedawno na badaniach i krwi i takich bardziej szczegolowych. Morfologie mam wporzadku, zas mam problemy z watroba ale to chyba raczej nie od tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina15253 napisał:
Powiem tylko ze wlasnie przy takiej temperaturze jest mi czasami slabo, no to chyba oslabienie.



Z tego co mówisz wynika,że to pojawia się nie pierwszy raz.Ja bym powiedział,że to osłabienie,ale takie osłabienie pojawia się raz na bardzo długi czas chyba,że ostro pracujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osłabienie taak, nie pierwszy raz ale taka temperatura to niebardzo.

new power 12 napisał:
takie osłabienie pojawia się raz na bardzo długi czas

u mnie tak sie nie pojawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group