Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 2:27 pm    Temat postu: Pragnę zajść w ciążę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem tu pierwszy raz staram sie zajsc w ciaze ale to nie jest takie proste:( nie mam okresu regularnego wiec nie wiem czy powinnam sie sugerowac na kalendzau dni plodnych i nie plodnych ostatni okres mialam30lipca2006 ale sie zasugerowalam i kochalam sie w dni plodne oczywiscie z wytryskiem mojego partnera lecz czuje ze nie jestem w ciazy wiem ze to za krutki czas ale bez sensu jest latac za kazym razem po test i do lekarza czy jest ktos kto jest w stanie nam udzielic ospowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaobserwuj swój śluz. Płodny śluz jest przezroczysty, przejrzysty, jasny, szklisty i rozciągliwy. Jajeczkowanie rozpoczyna się po ostatnim dniu w którym można zaobserwować taki śluz.
Wtedy spróbujcie, może się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:02 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz tylko ze ja mam duzo sluzu i gdy wyschnie jest bialy i moge go zdrapac palcem:( nie wiem czy to dobrze czy nie!!! a czasem ale zadko jest przezroczysty groby i moge go rozciagac:) ehhh czemu inni ludzie niechce dzieci a zachodza w ciaze a ci co chca maja z tym problem:(Sad nie wiem sama co mam myslec i robic a czy mozesz mi napisac czy jak oblicze dni plodne i ich jest np,6dni to czy ja mam sie kochac codzienni w dni plodne czy tylko starczy ra lub 2 z wytryskiem oczywiscie:) dziekuje z gory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:07 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh jeszcze mam pytanie czy po zaplodnieniu zakladamy ze jestem w ciazy to czy moga pojawic sie bole jajnikow czy jakie kolwiek bole w okolicy jajnikow???bo niby gdzies tam wyczytalam ze tak sa bole jajnikow ale czy to prawda:):*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas ciąży, mogą boleć jajniki, śluz może być galaretowaty, zwiększone wyczuwanie zapachów, brak apetytu lub zwiększony apetyt...

Nie mogę Ci obliczyć dni płodnych, bo nie wiem jakiej długości masz cykl.

Jeśli chcesz zajść w ciążę, najlepiej uprawiaj seks we wszystkie dni płodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za wszystko:) hmmm mam nadzieje ze sie uda :)pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie jesli dojdzie do orgazmu to czy ta sperma yleci cala?? bo mi za kazdym razem wylatuje:(i nie wiem czy to zle czy nie. slyszalm ze niektore kobiety staja na glowie z nogami w gorze zeby zajsc w ciaze czy to prawda?? z gory znowu dziekuje)::*
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:07 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie jesli dojdzie do orgazmu to czy ta sperma yleci cala?? bo mi za kazdym razem wylatuje:(i nie wiem czy to zle czy nie. slyszalm ze niektore kobiety staja na glowie z nogami w gorze zeby zajsc w ciaze czy to prawda?? z gory znowu dziekuje)::*
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:08 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie jesli dojdzie do orgazmu to czy ta sperma yleci cala?? bo mi za kazdym razem wylatuje:(i nie wiem czy to zle czy nie. slyszalm ze niektore kobiety staja na glowie z nogami w gorze zeby zajsc w ciaze czy to prawda?? z gory znowu dziekuje)::*
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To sie nazywa wyciek postkoitalny i jest zupelnie normalne. A z ta pozycja to mity. W ciaze mozna zajsc nawet stojac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 1 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group