Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Znużenie wyczerpanie brak sil.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 7:31 pm    Temat postu: Znużenie wyczerpanie brak sil. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
nie wiem czy napewno w dobrym dziel ten temat umieszczam. Od pewnego czasu w sumie to od dosc dluga czuje ze caly czas jestem znuzony nic mi sie nie chce jestem wyczerpany itd. ale czasem jest wrecz odwrotnie. Nie wiem co moze byc tego powodem? moze ktos spotkal sie z takimi dolegliwosciami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłeś u lekarza?
ile masz lat?
pracujesz/ studiujesz/ uczysz się?
jaki tryb życia prowadzisz?
ile godzin śpisz?
odżywiasz się odpowiednio?
jakie masz ciśnienie?

ja bym Ci radziła iść do lekarza i zrobić morfologię, badanie cukru we krwi i zmierzenie ciśnienia.
może brakuje Ci jakichś witamin. warto to sprawdzić.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lo nie wiem czy mi sie bedzie chcialo czy warto.
u lekarza nie bylo
mam 19 lat
aktualnie pracuje nie jest to praca fizyczna. siedze praktycznie 8h przed komputerem. uczyc sie bede od pazdziernika 1rok studiow a kwietniu skonczylem tehcnikum.
tryb zycia? nie wiem;d
co do snu to zalezy czasm 6h a czasem 10 ale zwykle kolo 7-8h
chyba prawidlowo sie odzywiam,
cisnienie kiedys mialem cos kolo 110/70 albo cos takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem napisał:
siedze praktycznie 8h przed komputerem.

ja jak tak musiałam siedzieć to byłam bardziej zmęczona niż po ciężkiej pracy fizycznej Wink
jeśli nie chcesz iść do lekarza to na początek kup sobie witaminy dostosowane do Twoich potrzeb. możesz poprosić farmaceutkę o radę .
jeśli po miesiącu regularnego stosowania nic się nie zmieni idź do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group