Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zniżka na soczewki kontaktowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olenka123235



Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2014 2:31 pm    Temat postu: Zniżka na soczewki kontaktowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć czy refundacją NFZ objęte są soczewki kontaktowe- toryczne przy niedowidzeniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytałam na początku roku artykuł, bo sama noszę okulary. W tamtym orku, NFZ zwracał koszt zakupu okulraów, a suma ta wynosiła 8zł.... Od stycznia, czy od lutego, cena ta wzrosnąć miała do kwoty 50zł, jak jest w rzeczywistości i jak to wygląda nie wiem, jeszcze na soczewki się nie decydowałam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety temat NFZ jest dość ciekawy bo raz coś refundują innym razem nie , często zmienia się kwota jeśli już takowa w ogóle była. Najlepszym wyjściem było by chyba przejście się do nich albo specjalisty i zapytanie czy soczewki są na liście "rzeczy" refundowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group