Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

znamie na czole dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olakali



Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 3:30 pm    Temat postu: znamie na czole dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Moje córeczka urodziła się z czymś w rodzaju znamienia na czole. Wygląda to jak trzy linie idące od góry czoła i łączące się u nasady nosa ze sobą. Po kompaniu zanika to troszke, ale na krótko, zaś gdy się mała denerwuje robi się bardziej czerwone. Co to jest? Lekarz mi powiedział ze do 3 roku życia jej to zniknie, ale ja mam obawy, że w przyszłości gdy będzie się denerwować to będzie jej się pojawiać. Dodam ze córeczka ma 4 mies i nadal ma to "znamie".
Poniżej wstawiłam link do zdięcia jak to znamie wygląda.


http://www.fotoload.pl/index.php?id=49581dcc01e2c67cf2cf8f5712355feb44
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jackoobb0



Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojej, duże to znamię, nie jestem lekarzem więc nie pomogę. Ale ja na twoim miejscu popytał bym też innych lekarzy i nie sugerowałbym się jednym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alekmzq2



Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższym, powinnaś udać się do innego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlekWawq



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, warto wybrać się na konsultację do innego lekarza, może akurat coś pomoże. Pozdrawiam i powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrzej666



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprzednicy dobrze radzą, skontaktuj się z innym lekarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aluta



Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 19, 2013 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Mój dzidziuś urodził się dokładnie z takim samym znamieniem jak na twoim zdjęciu. Chciałam się spytac czy twojemuu dziecku to zniknęło? czy sięgnęłaś porady lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katte77



Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zasięgnąć porady kilku lekarzy, to że jeden powiedział, że nie można nic zdziałać nie oznacza, że rzeczywiście tak jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group