Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmniejszenie i bol jadra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxi



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:04 pm    Temat postu: zmniejszenie i bol jadra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Mam pewien problem a mianowicie dłuższy czas temu zauważyłem ze lewe jądro znaczcie się zmniejszyło w stosunku do prawego. Nie poszedłem z tym do lekarza bo się wstydzę i boje, że to coś poważnego. Tym bardziej, ze od jakiegoś roku pojawił się także niewielki ból który czasem utrzymuje się przez kilka dni. Z góry bardzo dziękują za pomoc.

ps. w wyszukiwarce forum nie znalazłem podobnego tematu dlatego zakładam nowy topic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba sie przemoc i isc do lekarza - urologa Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maxi



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale chiła bym się dowiedziec co to może byc czego mam sie spodziewać. Boje się, że bedzie konieczna operacja albo jeszcze cos gorszego... W necie nie mogłem nic znaleść na temat podobnej przypadłości. Miał ktos podobny problem??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 4:44 pm    Temat postu: te kulki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jądra nie są jednakowe, być może nie zauważałeś wcześniej tej różnicy.
Ból może być spowodowany uciskiem przez zbyt ciasne slipy.
Proponuję zmienić bieliznę na luźniejszą i noszenie np. bokserek dla odmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie spotkalem ale w innej formie - wpisz w wyszukiwarce atrofia jader

Znajdziesz sporo odnosnikow pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maxi



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group