Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiany zapalne na twarzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniach155



Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 4:16 pm    Temat postu: zmiany zapalne na twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pare lat temu z wlasnej glupoty usunełam sobie z twarzy meszek,oczywiście meszek sie zbuntował i zaczął odrastać!!!aby temu zapobiec próbowałam wszytskiego od deplatorow elektrycznych do twarzy po kremy ,dodam ,ze mam wrazliwa skore i teraz po calej masie wszelkich formach depilacji mam całą buzie w nieestetycznych czeerrwonych krostkach!skora jest podrazniona ,byłam u dermatologa ale nic mi nie poradziła przepisała masc fucidin stosuję go ale bez jakichkolwiek zmian,stany zapalne sa nadal...kiedys mialam ladna cerę a teraz odbiega ca;lkowicie od tego co było!!!bardzo prosze o jakaś rade,jakie kremy pomogłyby mi pozbyc sie tych krotek,podraznien bym znow mogla sie cieszyc zdrowa skora!czekam na jakąkolwiek odpowiedz z góry dziękuję!!!

nie pisz takich samych tematów! i nie stawiaj więcej niż 3 emotki/ znaki przestankowe obok siebie.
za niestosowanie się do reg następnym razem otrzymasz ode mnie ostrzeżenie.
tymczasem posty połączyłam, edytowałam znaki przestankowe.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniach155



Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 3:50 pm    Temat postu: przebarwienia pozapalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie ktore dotyczy przebarwienia pozapalnego!!otorz kilka lat temu kolezanka poczatkujaca kosmetyczka usunęła mi z twrazy meszek z calych policzkow!!!meszek sie potem zbuntował i zaczłą odrastać!!!oczysiwście musiałam usuwac go byly to rozne metody, wosk,pęseta elektryczna ,kremy itd dodam tyle,ze mam skorę wrazliwą i na dzien dzisiejszy mam stan zapalny skory!!!sa to takie czerwone krostki biore antybiotyk tetralysal i smaruje kremem bactroban!!moze i jest jakas roznica stosuję te leki od miesiąca ale mam na twarzy widoczne przebarwienia pozapalne takie czerwone plamki!!!!!!!jakie masci powinnam uzywac by sie tego pozbyc i na nowo cieszyc zdrowa skora??????czekam na jakąkolwiek odpowiedz z góry dziekuję Anna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group