Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiany zachodzace przy stosowaniu cilest

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 10:15 am    Temat postu: zmiany zachodzace przy stosowaniu cilest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 10 dni zazywam pigulki hormonalne cilest. zauwazylam ze od tamtego czasu powiekszyl mi sie nieco brzuch, piersi staly sie pelniejsze i wrazliwsze na dotyk . brzuch czasami mnie pobolewa dolem. czy to normalna reakcja mojego ciala na taka zmiane??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pierwszym miesiącu brania pigułek mogą być różne reakcje organizmu.

najczęstsze wypisane sa na pigułkach.

ale te objawy o kyórych mówisz to może po prostu zbliżająca się miesiączka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

objawy sa identyczne do zblizajacej sie miesiaczki. ale nie za bardzo to rozumiem. okres zaczal mi sie 10 dni temu. rozpoczelam wtedy pierwsze opakowanie cilest. od jakis 2-3 dni mam objawy zblizajacej sie miesiaczki. nie rozumiem tego. prosze o wyczerpujaca odpowiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia181
Gość









PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zaczelam brac tabletki 2 tygodnie temu od pierwszego dnia misiaczki nadal mam miesiaczke i czesto sie zalatwiam i to bardzo bolaco mam tez czeste zawroty glowy ale nie wiem czy to normalne Sad ty masz dobrze biez dalej tabletki dalej to ustapi napewno
Powrót do góry
klaudia
Gość









PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 12:46 pm    Temat postu: cilest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja koncze 1 opakowanie i powiekszyl mi sie troche biust tzn. jest nieco pełniejszy Smile hihi ;D ale mialam po miesiączce przez ok 2 tyg. plamienia prązowe ale ustrały i wsyztsko jest ok :]
Powrót do góry
nika
Gość









PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 1:18 pm    Temat postu: yasmin-> cilest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie. do tej pory bralam yasmin (tzn 2 opakowania), ale ze cena jest dosyc duza (i to byl jedyny mankament bo nie mialam w sumie zadnych skutkow ubocznych) wiec stwierdzilam ze sprobuje z jakimis tanszymi tabsami. no i lekarz przepisal mi cilest. troche boje sie, bo nie wiem jakie beda skutki... ale tak sobie mysle i po miesiacu wroce chyba spowrotem do yasminkow.
czy mozna tak czesto zmieniac tabsy? nie wplywa to na ich oslabienie, albo cos tego typu??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group