Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiany skórne a nowotwór

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiawolow



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 04, 2013 5:47 pm    Temat postu: zmiany skórne a nowotwór Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, jestem kobietą w wieku 29 lat.męczy mnie fakt zaistniałych na mym ciele różnych "pieprzyków " które były wcześniej, zmieniły się i tych które pojawiły się nawet nie wiem kiedy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, zmiany z wiekiem pieprzyków nie są jakieś straszne i ciężko się zdarzają, tym nie powinnaś się martwić. Jednak, wystąpienie nowych, jest bardzo podejrzane, czasem może być to podejrzenie czerniaka z tym od razu musisz udać się do lekarza żeby, sypiać spokojnie i się nie martwić, w jakim rejonie ciała to się dzieje? Na całym ciele? Twarzy też?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pieprzyki mogą zmieniać się z wiekiem, wiem bo sama miałam taką sytuacje:) Natomiast, mogą być problemy z tymi pojawiającymi się nowymi, to jest godne uwagi i musisz się tym niezłocznie zainteresować, najlepiej skonsultuj się z dermatologiem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group