Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiany na skórze penisa - pęcherzyki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
achmiel92



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 3:15 am    Temat postu: Zmiany na skórze penisa - pęcherzyki. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie dawno zauważyłem na swoim penisie dziwne krostki, na początku trochę swędziały, lecz później przestały. Zacząłem smarować je maścią Clotrimazine, lecz nie regularnie i nie 3 razy dziennie, później przerzuciłem się na Detromecyne 1%, lecz mam wrażenie, że nie pomaga, a krostek znacznie przybyło. Dodam zdjęcia, może ktoś miał podobny problem i wie jaką maścią mam się smarować i co to może być, gdyż nie mogę pójść do dermatologa w najbliższym czasie... Pozdrawiam i liczę na pomoc. Być może gdybym stosował regularnie i dłużej Clotrimazine to by pomogło? Jak uważacie, co to może być? Może ktoś z Was miał to samo i może mi pomóc póki nie mogę pójść do lekarza? Smile

Zdjęcia:
1. http://img545.imageshack.us/img545/7205/20130105014318.jpg
2. http://img534.imageshack.us/img534/4703/20130105014332.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PannaKarolina20



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź z tym do urologa on najlepiej Ci pomoże a z takimi sprawami nie ma żartów chyba że chcesz coś stracić przez nieuwagę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
achmiel92



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie chodzi o to, że aktualnie nie mam dostępu do ochrony medycznej... Dopiero za miesiąc. A myślałem, że może ktoś ma coś takiego lub miał i mi pomoże. Aczkolwiek, wiem, że zrobiło się takie czerwone od Detromecyny, a teraz jak już nią nie smaruje to do złudzenia przypomina to prosaki. A w dodatku nie boli, nie swędzi w ogóle nic. I parę już samo zniknęło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monikamyszka



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 1:27 pm    Temat postu: odpowiedż Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[b][color=darkblue][/color]..witam odpowiadam...na pytanie o tych pecherzykach na penisie...to jest jeden z rodzajów opryszki...trzeba smarować długo,tak długo az nie przestanie swędzieć,a jak przestanie swędzieć,to brac antybiotyk dosustny,do końca serii ...tyle ile tabletek jest przepisanych ,tyle brać.nie współżyć z żadną kobietą,i nie rozwijac choroby.kobieta z która ostatnio pan współżył,równiez musi iść do ginekologa.polecam celibat.przez kilka miesięcy.najlepiej pół roku.po takiej nauczce ,polecam współzycie z nastepna partnerka w prezerwatywie.pozdrawiam.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group