Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiany na skórze... Biała narośl na członku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
backspace21



Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 6:38 pm    Temat postu: Zmiany na skórze... Biała narośl na członku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od około roku mam pod napletkiem biała narośl która mnie niepokoi, wstydzę się iść z tym do lekarza. Jeśli ktoś miał takie coś lub wie co to może być to proszę o pomoc. Poniżej wrzucam link do zdjęcia z góry przepraszam za jakość.

http://i43.tinypic.com/ddouw5.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak możesz się wstydzić iść z tym do lekarza?! Wstyd to nie iść... jak byś dawno do niego poszedł, było by już za pewne po kłopocie, na takie rzeczy -domowe leczenie, nie jest do końca bezpieczne, zawsze trzeba być pewnym tego co się robi, tutaj nie do końca jesteśmy, z tego co wiem, może to być to np: Kiła, ale i tak trzeba zrobić badani, by to na pewno wykluczyć bądź potwierdzić.... Bo np: może być to coś znacznie gorszego, np: Leukoplakia...

Możesz to smarować maścią taką jak na grzybicę typu: Daktarin - ale i tak leć do lekarza! NIE CZEKAJ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
backspace21



Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie będę musiał jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Dodam że ta narośl nie boli i nie swędzi. Wykluczam też zarażenie się drogą płciową. Te białe "coś" czasem odrywa się od tej narośli i przypomina trochę biały naskórek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, wiem o tym:) Właśnie takie są objawy, że ich się nie odczuwa - wiele było takich przypadków, tylko trudno to zdiagnozować konkretnie, bo może to być właśnie Leukoplakia, bądź coś innego.

Musisz z tym iść do lekarza, przynajmniej Ci zdiagnozuje to konkretnie, potem jak będzie postawiona pełna diagnoza, będzie łatwo Ci pomóc z leczeniem narośla. Tylko polecam Ci iść prywatnie, bo w publicznym szpitalu może ewentualnie własnie polecić Ci maśćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group