Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiana tabletek anty - miesiączka wcześniej równo o tydzień

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladykazekage



Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przepraszam jeżeli był taki temat, ale bardzo się teraz wystraszyłam. Miesiąc temu zmieniłam tabletki hormonalne które biore na trądzik, mianowice OC-35 na nowe tabletki które przepisała mi ostatnio ginekolog, ponoć dopiero weszły na rynek i według niej mają same zalety bo są zdrowsze dla organizmu - Atywia. Zostały mi do końca 4 tabletki, okres miałam dostać w niedziele za tydzień w okolicach wieczora, a tu psikus - dostałam godzinę temu. Nie wiem co mam teraz robić, brać tabletki do końca, mam oczekiwać miesiączki kolejnej za tydzień? - Bardzo proszę o odpowiedzi.. Tak jak zaleciła ginekolog kontynuowałam tabletki równo z cyklem, mianowicie skończyłam opakowanie OC-35 tydzien przerwy (był okres) i Atywia od razu.

Dodano po 9 minutach:

cholera.. zapomniałam dodać jeszcze, że pare dni temu miałam takie leciutkie plamienie.. teraz jest dużo większe to plamienie i na początku było bardzo ciemne prawie czarne.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy zmianie preparatu takie sytuacje mogą na początku przyjmowania występować. Powinno się unormować wszystko do 3 opakowania.

Bierz tabletki normalnie według schematu. Jeśli sytuacje będą się powtarzały po przyjęciu 3 opakowania nowych tabletek, poproś lekarkę o zmianę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group