Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiana pogody a samopoczucie-blagam pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aiza



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 11:53 am    Temat postu: zmiana pogody a samopoczucie-blagam pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Kilkanaście lat temu uległam ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Przez to mialam powazne obrazenia mózgu, , obrzęk, stlucznie, niedotlenienie. Podjęlam z wielką wiarą rechabilitację i dzięki pomocy Bożej moje zdrowei uleglo ogromnemy poprawieniu.
Czesto jestem świetnie prosperującą kobietą, natomiast, podczas zmiany pogody a w szczególności silnych wiatrów czuję się okropnie!!! powraca niedowład, mam wrazenie jakby moj mozg pracował tylko na kilu możliwych procentach, mam odchucie jakbym miała obitą i spuchniętą głowę. Nie umiem wogle funkcjonowac. W zwiazku z tym aż nie mam ochoty podejmowac kolejnej pracy, wiem że żadne pracodawca nie zrozumie tego,a i ludziom zdrowym teraz ciężko o pracę. na rente nie mam najmniejszycg szans. W te dmni mam ochotę sie zabić takiego strasznego uczucia nie jestem wstanie dlugo znieść, a do neurologa przestalam juz dawno chodzić bo oni zamisat prubowac mnie leczyc to starają sie mnie przekonać ze ta choroba nie jest wynikiem wypadku.
Zaczełam sie leczyc u psychiatry i od kilku lat jestem na antydepresantach, ale niestety w chwili gdy załamuje sie pogoda to i tak sie czuje bardzo bardzo zle.
Błagam niech ktoś mi napisze czy ma podobnie. Czy jest jakas szansa leczenia i normalnego funcjonowania.Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group