Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiana pasty w czasie ciąży?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyryga



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwiatuszek - ja mam jutro wizytę i ginekologa to będę mądrzejsza. Polecam być zapytała również swojego - na forum nie ma informacji potwierdzonych w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kwiatuszek89



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już będziesz po tej wizycie to napisz proszę na forum co ci powiedział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dyryga chciałabym podkreślić że użykownik czarboczar ma wykształcenie medyczne, więc w tej kwestii jestem pewna że to jest 100% informacja
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dyryga



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro ma wykształcenie medyczne to wierzę w 100% Wink Mimo wszystko proszę przedmówczynię o napisanie czego się dowiedziała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dyryga



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem po konsultacji z lekarzem - trochę jest odwleczona, ale jest... Powiedział mi, że czytał o badaniach i ich wynikach, ponoć były przypadki osób, które przesadziły z fluorem. Jeśli bardzo chcę to mogę zmienić pastę, dał mi nawet próbki pasty Ajona, ale twierdzi, że wcale nie ma takiej konieczności. To już zależy wyłącznie ode mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kwiatuszek89



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ok, ale jakie wnioski? Czy zamierzasz korzystać z tej pasty stale?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dyryga



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to jeszcze nie wiem. Muszę poczekać, pokorzystać. Jeśli okaże się, że jest dobra i mi całkowicie odpowiada to chętnie będę z niej korzystać stale, bo czemużby nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ivcia



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie ciąży stosuje sie praparaty oparte na wysokim Ph u niemowlaków również. Czy musisz je stosować czy nie powinien zbadać ryzyko dentysta np test TRC lub znacznie lepszy cariscreen.
Zmiana ewentualnej flory bakteryjnej oraz moderowanie ryzyka to około 3 miesiące stosowania.
W przypadku widocznych skutków infekcji próchnicą prowadzi się jednoczesnie leczenie doraźne - plomby, dziury etc oraz medyczne- eliminacja infekcji

pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group