Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiana koloru wlosow

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:12 am    Temat postu: zmiana koloru wlosow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

postanowilam po raz kolejny zmienic kolor wlosow,ale moj problem polega na tym,ze nie wiem jak to zrobic,bo mam teraz blond baleyage,a chce miec rudo-kasztanowe i nie wiem jaki kolor najpierw polozyc,zeby uzyskac odpowiedni kolor,bo nie moge od razu polozyc rudego,bo wyjdzie mi marchewka na tym blondzie.pomozcie mi! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga a nie lepiej sie wybrac do fryzka i zapytac? on najlepiej chyba Ci doradzi co i jak zrobic zebys miala taki efekt jaki chcesz Smile ja bym bała sie cokolwiek mowic bo tem wyszloby jakies mazidlo na włosach i to przeze mnie Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja tez przeszla bym sie do fryzjera i zapytala Smile
ja tez mialam juz sporo kolorkow na wlosach, zastanawiam sie nad rudymi ale chyba nie bedzie mi za dobrze Wink
mialam juz pasemka, czerwone, bordowe, blad, cale wlosy mialam granatowa czernia zrobione i czarna czerwienia Wink i najbardziej podobaly mi sie ciemne odcienie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie ja tez juz mialam chyba wszystkie mozliwe kolory na glowie,ale ten blond baleyage juz nosze za dlugo,znudzil mi sie i postanowilam wrocic do koloru w ktorym jednak chyba najlepiej sie czuje,czyli jakis kasztanowy,zreszta naturalne swoje wlosy tez mam ciemne.tez sie zastanawialam nad wizyta u fryzjera,moze macie racje,jeszcze sobie spiep...e wlosy i dopiero bedzie dramat.ale myslalam tez i tym zeby polozyc na ten blond jakis jasny braz i tym je przyciemnic i potem dopiero polozyc cos z rudym.no nic cos wymysle,dzieki za odpowiedzi.pozdr Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie niestety nie wypowiem w tej sprawie za duzo bo nigdy nie farbowalam wlosow i nie mam zamiaru Smile podoba mi sie kolor..ale rowniez radzilabym pojsc do fryzjera zeby pozniej nie bylo problemow Rolling Eyes
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bedziesz miala zamiar jak zaczniesz siwiec Razz ale narazie Ci to nie grozi. ja pofarbowałam sobie dlatego ze brazowe mi sie znudziły i były niemodne Razz teraz od kilku lat nosze czarna czuprynke Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jestem naturalna blondyneczkąSmile zastanawiam się jedynie teraz nad pasemkami Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pasemka fajna rzecz,ale tez trzeba pozniej je domalowac jak odrosna,wiec jak juz zaczniesz farbowac to juz raczej tak zostanie,bo odrosty beda sie robic.ja farbuje wlosy juz 10 lat i szczerze mowiac zaluje ze tak wczesnie zaczelam,bo strasznie je zniszczylam,kiedys mialam piekne grube wlosy,a teraz tez niby jest ich nadal duzo,ale wygladaja juz jak ''strąki'' Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie wiem , słyszę jak kobietki mówią, że przesadziły np, bo zaczęły malowac mając 16, 17 lat... ja się cały czas zastanawiam i cały czas mówię za rok, oj w nastęnym miesiącu i tak się sunie.. Aga a stoszujesz jakieś odżywki? ja np słyszałam o takiej b. dobrej z ziaji w sprayu i się jej nie spłukuje(w zielonym opakowaniu) ona jest do tego aby włosy się właśnie nie niszczyły..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez juz bardzo dlugo farbuje wlosy... Od 14 roku zycia Rolling Eyes Powiem Wam ze kiedys probowalam z tym "skonczyc" i nawet dlugo wytrwalam, mialam juz taki gdzies 9centymetrowy odrost, ale pewnego dnia wybralysmy sie z kumpela do centrum handlowego i jak zobaczylam sie w tym sztucznym swietle ktore zreszta poteguje widocznosc wszystkich mankametow skory, wlosow itp. To malo nie padlam na zawal, powiedzialam ze piernicze musze isc do fryzjera Laughing
No i tak od tej poru farbuje regularnie. Ja jestem wierna brazom, teraz sie szarpnelam i zrobilam sobie baleyage az z 5 kolorkow, ale jest super, wlosy wygladaja baaaaardzo naturalnie.
Co do kondycji wlosow to ja nie narzekam bo mam dobra odzywke, a jesli chodzi o "domowe farbowanie" to ja zdecydowanie jestem przeciwna, w zyciu bym sie nie podjela sama zafarbwac sobie wlosy, bo wiem jaki bylby efekt Laughing Wink Tak wiec moja rada jest taka jak kolezanek powyzej-fryzjer Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group