Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiana koloru oczu?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamill



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 9:17 pm    Temat postu: Zmiana koloru oczu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest mozliwe ze zmienil mi sie kolor oczu ? we wszystkich dokumentach , ma wszystkich zdjeciach z dziecinstwa mam niebieskie oczy , takze rodzina uwaza ze mialem niebieski kolor oczu ... przez kilka lat kolor moich oczu sie zmienial , teraz mam zielone , mam 18 lat , czy jest mozliwe ze kolor zmienił mi sie w wieku dojrzewania ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 10:03 pm    Temat postu: zmiana koloru oczu ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze to mozliwe,ale oczywiscie to tylko moje zdanie. Mnie sie kolor zmienil z zielonych na popielato-niebieski Cool Skoro noworodki zaraz po urodzeniu maja niebieski oczka a pozniej ich kolor sie zmienia to w trakcie dojrzewania tez to chyba mozliwe. Kolor oczu zalezy od pigmentu w nich zawartego z niebieskiego do zielonego az tak dalekiej drogi nie ma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamill



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile hmm no to dobrze Razz myslalem ze jestem jakis inny , bo nigdy o takim czyms nie slyszalem , ale dzieki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poza tym w zależności od rodzaju światła, kolor oczu może wydawać się różny:) to tak poprostu, dla ciekawości Very Happy
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamill



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

neee noo , to ze w swietle to wiem Smile ale chodzi o to ze ogolnie maja teraz kolor zielony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam brązowe, a robią się coraz bardziej zielone. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamill



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to fajnie Smile ciesz sie , bo fajne takie cos , mi sie moge niebieskie nie podobały , a teraz jak sa zielone to juz mi sie podobają Wink i innym tez Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Shaomie



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, ja mam takie dziwne pytanie, bo jeszcze sie z niczym takim nie spotkałam.. a ciekawi mnie wasza opinia. Mam dziwny kolor oczu, ponieważ mam 3 zmieszane kolory - zielony - szary - brązowy. Z dziwnych powodów kolor oczu bardzo szybko mi sie zmienia i nie zależy od światła.. jak wkurzam sie to źrenica mi pulsuje albo rozlewa sie na całe oko i mam czarne oczka :p.. co więcej.. pod tym samym kątem, w tym samym świetle kolor potrafi mi się zmienić... bardzo różnie np. w złoty albo bursztynowy albo zielony etc... czasami maksymalnie pomieszany włącznie z czerwonym kolorem... jakieś pomysły? Bo ja się poddaje Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ariva



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Help! Mi się zmienia z dnia na dzień. Dzisiaj to nawet miałam takie lekko niebieskawe i trochę żółte a 15 minut niecałe potem mam bardzo żółte jak moja kotka O_o Shocked A wczoraj miałam bardzo ładne zielone!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesia



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam różowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group