Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiana godziny przyjmowania tabletek.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anioos



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zmiana godziny przyjmowania tabletek. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do tej pory przyjmowałam tabletki o 16.30 teraz chciałabym zmienić godzine na 21.00 wraz z rozpoczeciem kolejnego opakowania. Czy przy takiej zmianie godziny (5 godzin różnicy) przyjmowania tabletki nadal beda działac tak jak działały czy ich skutecznosc moze sie zmniejszyc (tzn czy bezpiecznie moge sie kochac od razu przy pierwszej tabletce)??
Dodam, że biore tabletki Diane 35.


Czy wyjezdzając do Anglii gdzie czas sie zmienia o godzine w tył to mam tam przyjmowac tabletki o 20.00 czy moge tak jak tutaj o 21.00??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie możesz zmienic godzinę od kolejnego opakowania (z rozpoczęciem można się opóźnić o maksymalnie 12h, więc te 4,5-5h nie robi różnicy i zabezpieczenie jest zachowane)

co do wyjazdu, to jest tylko godzina róznicy. teoretycznie powinnas łykać o 20 ale ta godzina przesunięcia nie jest bardzo istotna, wiec możesz tam normalnie o 21 łykać.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylvia_24



Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,


Mam pytanie, czy jest możliwość zmiany godziny przyjmowania tabletek z 12 na 15 w trakcie trwania opakowania (3 tabletka, 1 opakowanie)??

Z góry dziękuję za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez problemów, to są tylko 3 godziny. możesz to zrobić za jednym zamachem i będziesz zabezpieczona
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche tego nie zrozumialam Smile

Czyli jak przyjmuje tabletki o godzinie 11 rano, to jak bedziemy teraz zmieniac czas to o ktorej godzinie mam ją brac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group