Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmęczenie, bóle głowy, mięśni, nudnośći, palpitacje...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bleeding



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 11:16 am    Temat postu: Zmęczenie, bóle głowy, mięśni, nudnośći, palpitacje... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pewnego czasu nie czuję się najlepiej ciągle jestem zmęczona, można powiedzieć że budze się już padnieta.. po za tym mam bóle głowy, mięśni, nudnośći, palpitacje, jakies dwa tygdnie temu pocilam sie w nocy... myślicie że objayw te mogą być spowodowane stresem? co to wszystko może znaczyć?



-------edited by emilka------
prosze nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź na badania, może masz chorą tarczycę.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bleeding



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jakieś 3 miesiące temu miałam robione badania na tarczycę i wszystko było ok.

dodamjescze że mam gronkowca złocistego na migdałach, może to ma jakieś zwiazęk z moim samopoczuciem?
po za tym jestem jakiś tydzień po mturze.... może to tylko stres...?


posty połączyłam ---- emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kristofere



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 4:29 pm    Temat postu: migrena Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle,ze bedzie jaka postac migreny polecam neurologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Caterina1988



Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 5:17 pm    Temat postu: Zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Ja tez cierpie na zawroty głowy ale jak powiedzialaś Anna, nie jest to zupełnie bol glowy ale czuje sie jakbym byla pijana, nie moge sie skupic. To dzieje sie odkad przylecialam samolotem w marcu i tego samego wieczora wydmuchalam mocno nos i zrobilo mi sie ciemno przed oczami , mialam nogi jak z waty i myslalam ze zemdleje. Czesto pialam ogolnie kawy i red bulle czy roznego rodzaju energetyki do tego tez imprezowalam plus towarzyszyl temu stress. Bylam juz u lekarza ogolnego i dal mi najpierw Vinpoton ale po tym serce mnie bolalo wiec dostalam w koncu Betaserc 24 mg . Bylam tez u nergologa ktory nie zauwazyl nic zlego, u laryngologa ktory mi przepisal antybiotyk Ceclor i jakies krople do nosa. Po braniu tego przez tydzien , kolejny tydzien czulam sie bardzo dobrze. Niestety po tygodniu dolegliwosci wrocily. Dopiero co wrocilam i kolejnego wyjazdu i musialam jakos wytrzymac mimo tak zlego samopoczucia. Nadal kreci mi sie w głowie, mam silne szumy uszne, czuje sie jak we snie, czasami zastanawiam sie co jak tu robie itd, poca mi sie rece, mam dreszcze,czuje sie caly czas zmeczona i senna, nerwowa, nie wiem co sie ze mna dzieje. Aha, bylam jeszcze na badaniu doplerowskim przeplywu krwi w tetnicach szyjnych ktore tez niczego nie wykazalo. Sama juz nie wiem do jakiego lekarza mam sie udac....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group