Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

źle założona przezerwatywa

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majk16
Gość









PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 10:35 pm    Temat postu: źle założona przezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio kochałem się ze swoją dziewczyną , po pierwszym stosunku oczywiście w prezerwatywie odczekaliśmy chwile a następnie zaczeliśmy się znów pieścić z pośpiechu źle założyłem prezerwatywe (byłem już po 1 stosunku z wytryskiem ) zminiłem ją na poprawną strone ale nie jestem pewien czy materiał genetyczny nie pozostał na ściance prezerwatywy prosze o odpowiedź
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tego to już Ci nie powiemy, wróżką nikt nie jest, niestety :/

Jezeli stało sie tak jak sie stało to jeżeli część spermy została na prezerwatywie to bardzo możliwe że doszło do zapłodnia, to tak samo ja byś włożył bez prezerwatyw, jak by część spermy została na żołędziu który zostal włozony.

P.S.

Temat zostanie puźniej przeniesiony do odpowiedniego działu czyli "prezerwatywy", ale ze względu że nie jesteś arejestrowany a mniemam że chce otrzymać odpowiedz szybko nie przenosze jeszcze tak abyś mógł sie połapać Wink


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia Sob Sty 21, 2006 11:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majk16
Gość









PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czyściłem penisa co prawda chusteczką jeżeli można poradź mi coś bo nie wyrabiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to zmienia postać żeczy bo jeżeli członek był suchi - starłeś dość dobrze wszystko tak aby bylo sucho. Nie musnełeś tylko ale pożadnie przycnisnełś i starłęś, to możliwość jest już mniejsza i to o wiele. Plemniki nie mają żadnychprzycze ani przyzsawek najprawdopodobniej zostały starte wszystkie Wink

Pewności ci nie dam, ale za to ryzyko spada już o wiele Wink

Myśle że w takim przypadku test ciążowy da już satysfakcjonujący wynik Wink

Jeżeli jednak ona chce może zgłosić sie do lekarza w ciągu 72 godzin po prostinor-duo, chodz to osteczność, i radze nie nadużywać tego sposobu Wink Ja informuje o takiej możliwości ale wy zdecydujecie co zrobicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majk16
Gość









PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tylko to już 2 tygdnie
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie pozostał test ciążowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loa



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 10:36 pm    Temat postu: Niespokojna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawaim sie nad jedna rzecza.
Kochałam sie z chłopakiem z prezerwatywa i wszytsko bylo w najlepszym porzadku. Za chwile zaczelismy sie kochac po raz nastepny jednak w pospiechu chcac zalozyc prezerwatywe przylozylismy ja odwrotna strona od razu ja odwrocilismy(jednak dotknelam czlonka-chcielismy ja zalozyc) i doslzo do stosunku.
Zastawnailm sie czy możliwe by było zajście w ciąże po czymś takim? zdaje sobie sprawe ze ten plyn itp. ale z drugiej strony nawet jesli to czy tak niewielka ilosc cos by zdziałała?
Jestem niespokojna... moze przesadzam...?


-------edited by emilka-------
przyłączyłam ten temat do podobnego troszkę problemem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile czasu minęło od założenia drugiej prezerwatywy, czy chłopak się umył/wytarł po pierwszym stosunku? bo jeżeli były pozostałości spermy na członku i druga gumka została przyłożona nieprawidłowo a następnie tą stroną wprowadzona do pochwy to małe szanse, ale są.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie jeszcze też zalerzy jakie miałaś dni cyklu
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loa



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ile dokladnie czasu minelo ale wiem ze jego czlonek byl suchy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group