Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żle założona prezerwatywa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ola16_16



Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 6:21 pm    Temat postu: żle założona prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem. kiedy chciał załozyc prezerwatywe pomyslił sie i przyłozył ja po odwrotnej stronie;/ wczeniej nie miał wytrysku byc moze na jego penisie było tylko troche płynu preejakulacyjny .ta sama prezerwatywe załozył ponownie po odpowiedniej stronie tylko ze przed załozeniem jej wytarł ja az była sucha az musiał ja naslinic zeby cokolwiek zrobic ;/ czy moge byc w ciązy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie było wytrysku to nie .
bo niby jak?

nast razem sprawdzcie dokładnie jak zakładacie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ola16_16



Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale napewno ?strasznie się denerwuje i już zaczynam wymyślać że moim boli podbrzusze i w piersi mnie bola i że mam dni suche Sad może to dla tego że za tydzień mam mieć okres ?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group