Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złamanie ręki i zrost kości czy prawidłowy ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matiss



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 10:21 pm    Temat postu: Złamanie ręki i zrost kości czy prawidłowy ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam 9 lipca złamałem rękę wsadzono mi ją w gips po tygodniu zmiana na lekki gips i miałem zrobione ponownie RTG
img641.imageshack.us/img641/2799/przed001.jpg

Następna wizyta po 3 tygodniach czyli 4 tydzień od złamania i kolejne zdjęcie RTG
img256.imageshack.us/img256/3242/002poy.jpg


Gips mam od nasady palców prawie do łokcia.

Lekarz stwierdził że wszytko jest ok i za tydzień w piątek zdejmujemy gips mi to nawet pasuje bo jadę na wakacje. Jedak osobiście jestem zaniepokojony bo na zrost to mi to nie wygląda. Ma ktoś moze jakieś swoje zdjęcia jak powinien wyglądać prawidłowy zrost.

Mam 25 lat i jestem dość aktywny fizycznie.

Planuje poprosić o wypisanie recepty na stabilizator żeby na wszelki wypadek mieć bo jak to przy wyjazdach coś trzeba chwycić podnieść przyczyniać. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł a może wymienić gips na szynę kramera albo jak twierdzi lekarz zdjąć go całkowicie.

Jakieś porady co do sposobu odżywiania lub zażywania czegoś?? Od samego początku biorę Ossopan., co do diety zdecydowanie wysoko białkowa. Słyszałem coś o galaretkach ale chodzi o te mięsne czy ogólnie ? brać jakieś witaminy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group