Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złamanie kości policzkowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy-wsw



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 11:30 pm    Temat postu: Złamanie kości policzkowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialem drobny wypadek, spuchniety policzek i limo. Opuchlizna już zeszła, limo prawie też, nic mnie bardzo nie boli. Ale moja kość policzkowa w dotyku różni się od drugiej, mam uczucie jak by był pęknięty. Czy mogło dojść do złamania? Jak można rozpoznać? Co lekarz robi w takim przypadku? Bo chyba nie zakłada gipsu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Transfse



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:) Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie "siwy-wsw"?? mam podobny problem i chciałbym się dowiedzieć na czym polega leczenie tego typ urazów, oraz jakie są konsekwencje nieleczenia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group