Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złamana noga..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maximos



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 10:34 am    Temat postu: Złamana noga.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam pytanie tylko nie wiem czy dobrze trafiłem i czy ktoś moze mi odpowiedzieć.
Dodczas powrotu z pracy złamałem noge w kostce w dwóch miejscach z przemieszczeniem zakonczyło sie to operacją po której mam założone 3 druty i wkręt.Chciałem się dowiedzieć może ktoś wie ile można otrzymać procent uszczerbku na zdrowiu? ,ile się można spodziewać,gdyż słyszałem że czesto zaniżają i dają niewiele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od długości pobytu w szpitalu i długości noszenia gipsu. Mój chłopak np, złamał noge w metrze zbiegając po schodach i w związku z tym musiał być w szpitalu przez prawie 2 tygodnie bo miał złamanie z przemieszczeniem, dostał niecałe 300 zł odszkodowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem również w szpitalu 12 dni a gips ok.2miesiecy.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wogóle to powinien sie odwołac bo to jest zbyt niskie odszkodowanie.
Powrót do góry
Majra.
Gość









PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maximos powiedz mi czy miałes już wyjmowane śruby? jeśli tak to ile czasu po drugiej operacji będziesz na zwolnieniu?Very Happy to pilne ! Razz
Powrót do góry
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 12:37 pm    Temat postu: Re: Złamana noga.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maximos napisał:
Witam!
Mam pytanie tylko nie wiem czy dobrze trafiłem i czy ktoś moze mi odpowiedzieć.
Dodczas powrotu z pracy złamałem noge w kostce w dwóch miejscach z przemieszczeniem zakonczyło sie to operacją po której mam założone 3 druty i wkręt.Chciałem się dowiedzieć może ktoś wie ile można otrzymać procent uszczerbku na zdrowiu? ,ile się można spodziewać,gdyż słyszałem że czesto zaniżają i dają niewiele?

Zapytaj lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group