Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zlamana kosc lódeczkowata

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bela17



Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:49 am    Temat postu: zlamana kosc lódeczkowata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam zlamana kosc lódeczkowata. Lekarz zalecił operacje a konkretnie zespolenie kosci śrubą Herberta. Niestety nie wiem jak to bedzie wygladało. Moje główne pytanie to ile czasu jest potrzebne po tej operacji aby naddgarstek wrocił do pełnego zdrowia? Sad Question Question


------edit by emilka
prosze używać max 3 emotikonów obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje http://www.medycynasportowa.pl/index.php?artykul=zlam_lodeczk

P.S. Korzystaj z GOOGLE.PL to nie gryzie, ale wiele jest informacji. PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bela17



Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w googlach nic na ten temat nie ma i nie badz taki fafiracha z ta znajomoscia internetu i googli...a na stronie ktora podales bylem...niestety nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie...czytaj uwaznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego jedna sprawa. Może nie tym tonem, bo na tym Forum nic nie zdziałasz..

Zwykłe złamanie to czas około 2-3 tygodni w gipsie. Operacja o taką jaką pytasz nie jest łatwa, a dochodzenie do zdrowia nie zajmie ci 3 tygodni tylko więcej. Nie mam pojęcia jak bardzo masz złamany ten nadgarstek więc ci nie powiem w 101% że to będzie czas pół roku + rehabilitacja. Od tego masz swojego lekarza żeby ci o wszystkim mówił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bela17



Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze nie przechodziles takiej operacji...a moze ktos inny ma to za soba i dokladnie wie jak to wyglada i jak długo?bo najwazniejsze dla mnie jest jak szybko nadgarstek moze sie wyleczyc... bardoz prosze o konkrety...z gory dziekuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group