Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ZJD czyli uciążliwy problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigBee



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 2:21 pm    Temat postu: ZJD czyli uciążliwy problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Chciałam się zapytać, czy któreś z was cierpią na ZJD czyli Zespół jelita drażliwego. Jakie są objawy i jak sobie ze wszystkim radzicie, jak leczycie chorobę ? Mnie osobiście co kilka miesięcy boli brzuch, mam wzdęcia, po jedzeniu uczucie przepełnienia, gazy a czasami bardzo bolesne skurcze żołądka. Oczywiście biegam często do łazienki zazwyczaj po jedzeniu na dłuższe posiedzenia i co jakiś czas oddać mocz. Zastanawiam się czy wybrać się do lekarza. I chyba też tak zrobię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sirushi



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj jeść lżejsze potrawy. Sama mam błyskawiczną przemianę materii, co czasem jest wręcz komiczne. I szukaj czegoś, na co źle reagujesz - ja zobaczyłam, że szczególnie mnie gania po mleku i wszelkim nabiale. Więc koniec z jogurtami na śniadanie był nieodwołalny :c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna i Jerzy



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz wtedy spróbować brać Colonc, naturalny środek świetnie reguluje i uspokaja jelita.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group