Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zimne ręce i nogi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 13 lat i zawsze= codziennie o każdej porze dnia i nocy mam zimne ręce. Nogi mam zimne wieczorem, nawet gdy próbuje zagrzać je sobie w gorącej wodzie to gdy je wyjme na chwilke robia sie juz lodowate... co mi jest? mój nauczyciel wf pytal czy robiłam badania na serce bo to moz e mieć z tym związek. co prawda badań nie robiłam ale coraz częściej serce mnie kuję...

Dodano po 28 sekundach:

prosze o szybką odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Candy_angel



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: W-w
PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To są kłopoty z krążeniem. A może masz za mało ruchu, com?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie to raczej nie możliwe jestem bardzo aktywna fizycznie i nie mam problemów z ruchem zawsze bardzo chętnie ćwiczę Smile

Dodano po 1 minutach:

mój tata jest cukrzykiem i tez ma problemy z krążeniem podejrzewam że to moze być dziedziczne...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz jakieś objawy cukrzycy?
owszem- cukrzyca jest dziedziczna ale to nie znaczy, że akurat Ty na nią zachorujesz.
ja też stawiam na krążenie.
a mierzyłaś sobie ciśnienie i puls?
idź do lekarza i powiedz o co chodzi. niech zleci potrzebne badania.
ja bym oprócz EKG poprosiła o badanie krwi i koniecznie poziom cukru.
kłopoty z krążeniem mogą być też związane z okresem dojrzewania.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zazwyczaj jak mierze cukier wszystko jest ok... a cisnienie mierzylam dawnnnooo....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest na pewno wina krążenia, jak najszybciej powinnaś zgłosić się na badania bo to nie jest naturalne w twoim wieku. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group