Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zgrubienie, a moze odcisk na palcu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil90



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 4:36 pm    Temat postu: Zgrubienie, a moze odcisk na palcu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Od prawie 2 lat mam problem z zgrubieniem albo odciskiem na palcu.

Na początku myślałem, ze to brodawka tzw kurzajka, smarowałem brodacidem, to tylko narobilem sobie bulu, na początku myślałem, że działa, ale potem zrobił się strup i odrosło.

Niestety nie mam zabardzo czasu isc do dermatologa, zbieram sie już kilka miesięcy i zebrać się nie mogę... Praca mi na to nie pozwala :/

Próbowałem to rozciąć, ale nic z tego, przebiłem to wczoraj szpilką na wylot i zobaczyłem, że pod skórą jest naskórek....

http://i52.tinypic.com/2nq6wr4.jpg - zdjęcie

ta biała kropka na tym, to jest od przebicia igłą i to tylko tak na zdjęciu widać. Byłbym wdzięczny za pomoc... Na drugim palcu jest ok.

Czytałem jeszcze, że na takie coś odmoczenie + smarowanie kwasem salicylowym, smarowałem to "Pasta Lassari" jest to pasta cynkowa z kwasem salicylowym, ale niestety nie widać zabardzo efektu, być może robie to za krótko :/

Chciałem jeszcze kupić plasty na odciski albo zgrubienie, ale wole już nie eksperymentować tylko poradzić się Was Smile

Proszę o pomoc.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nie przebijaj niczym tej narośli. Możesz sobie zrobić coś złego. Wypadałoby jednak zgłosić się do lekarza przynajmniej pierwszego kontaktu.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to nie modzel? Question modzele własnie maja to do tego ze sa "przyrosniete" do podłoza i ciezko je usunac i maja tendencje nawracania..
przejdz sie do dermatologa albo zapytaj rodzinnego...
na modzele jedyny ratunek to zabiej krioterapii. wszelkie masci,smarowidła i inne wynalazki mozna odstawic w kat..
pisałes o plastrach.. jesli byłby to odcisk to zszedłby po tych masciach ktore stosowałes... ja stawiam na cholernego modzela... ;/ ale nie mam pewnosci.wizyta u lekarza jest konieczna.zycze powodzenia

Dodano po 42 sekundach:

Ps- to sie wzieło samo z siebie? moze czyms sie oparzyłes? uderzyłes?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group