Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zgodzic sie na amputacje raczki czy nie??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulkaaaaaa



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 3:56 pm    Temat postu: zgodzic sie na amputacje raczki czy nie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwatygodnie temu mojemu kuzynowi urodzilo sie dziecko z siwa i bezwladna raczka. na poczatku lekaze stwierdzili ze trzeba ja amputowac teraz znowu mowai za sama odpadnie. czy jest jakas metoda by temu zapobiec??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama odpadnie Shocked ?
cialo czlowieka to nie lalka. Moze dla dobra dziecka byloby lepiej amputowac chyba ze ma jakies czucie, nawet niewielkie. Mozna jeszcze wstawic proteze. Swoja droga wspolczuje kuzynowi Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też współczuje twojemu kuzynowi , ale wątpie żeby reka mogła sama odpaść Shocked najlepiej będzie jeśli twój kuzyn poszuka w jakich źródłach do czego może doprowadzić pozostawienie rączki ale z drógirj strony jaeśli ta ręka ma być bezwładna to lepiej żeby miało proteze
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulkaaaaaa



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze to dziwne zeby reka mogla sama odpasc ale tak stwierdzili irlandcy lekarze bo to dziecko urodzilo sie wlasnie w irlandi przez cesarskie ciecie 3 tygodnie przed terminem. prawdopodobnie bo nie wiem dokladnie ze w tej rączce potobily sie skrzeby i ze bardzo spuchla jeszcze w brzuchu matki. bardzo bym prosila o pomoc jesli ktos juz slyszal o takim przypadku albo o osobie krora by mogla pomuc to prosze piszcie bede wdzieczna bardzo wdzieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group