Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Sudecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolek5432



Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 8:28 pm    Temat postu: Zespół Sudecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj stwierdzono u mnie zespół Sudecka.
Czy będę czynny zawodowo?
Jeżeli ktoś choruję na tą chorobę, to jeśli może to niech napisze jak u niego przebiega, i jakie zastosowano u niego leczenie.
Mam drugie stadium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarga



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sevilla
PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj,

Ja choruje juz od szesciu lat na ta chorobe. Dodatkowo doszlo u mnie do syndromu bolu chronicznego.
Zyje na morfinie, antydepresantach, prozacu i mam od trzech lat zainstalowany w kregoslupie neurostymulator.

Jesli chcesz wiecej wiedziec o mnie, czy dopytac sie czegos to pisz na email kathy.rajska@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJacek



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja od roku mam stwierdzony plamisty zanik kości w stawie kolanowym. Na rtg rzeczywiście widoczne są plamki na kości. Lekarz kazał uzbroić się w cierpliwość. Twierdzi, że skoro jestem młodym facetem, którą ciągle się rahabilituje, zespół sudecka z czasem powinien ustąpić. Ale jaki ten czas? :/ Nie wiadomo.... Nikt nie jest w stanie nic więcej powiedzieć. Konsultowałem tą sprawę u 3 specjalistów. Jestem po szyciu łąkotki. Mija niebawem 2 lata od operacji a ja do dzisiaj borykam się z bólem w kolanie a mój stan fizyczny też do dobrych nie należy a już nie wspomnę o psychice Sad Jestem tym stanem trochę podłamany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata1966



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miasta
PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że u młodych osób może szybko to ustąpić, ale to tak, czy inaczej ciężka sprawa......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJacek



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Halo, halo, czy jest tutaj ktoś jeszcze z tą chorobą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group