Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Niespokojnych Nóg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:23 pm    Temat postu: Zespół Niespokojnych Nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Bardzo często ruszam nogami wręcz nie mogę wytrzymać długo bez jakiegos ruchu czy to moze być zespół nie spokojnych nóg???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy w nocy także masz problemy z nogami, czy śpisz normalnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie w nocy spie normalnie tylko czasami jak np potkne sie w snie to potrafie tak nagle podskoczyc....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli najprawdopodobniej Twój problem ma podłoże nerwicowe. Jeśli Ci to przeszkadza, spróbuj delikatnych środków uspokajających dostępnych bez recepty, powinny rozluźnić Cię. Co do zmiany trybu życia, to chyba nie muszę namawiać, bo to oczywiste ale czasem niewykonalne. Jeśli to nie poskutkuje, odwiedź lekarza domowego.
To dziwne podskakiwanie w czasie snu to mioklonie przysenne, całkiem normalne u każdego człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to akurat moze być możliwe ponieważ jako mała dziewczynka podobno byłam bardzo nerwowa teraz co prawda potrafie sie opanować ale czasami nie daje rady:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mam często tak jak śpię, takie podskakiwanie, nagłe poruszenie nogą itp. to raczej normalnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również miałam coś takiego przez długi czas okazało się że jest to na tle nerwowym, zmieniłam troszkę styl życia, zaczęłam ćwiczyć, brałam jakieś ziołowe leki na uspokojenie i mi przeszło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group