Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespol klinefeltera

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janas618



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 10:25 pm    Temat postu: Zespol klinefeltera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj był mój sądny dzień, już od dawna o tym wiedziałem ponieważ widziałem jak wyglądam, ręce chude jak u dziewczyny, brak mięsni, ogólnie jestem chudy i wysoki (177cm vs 52kg), hmm mała aktywność ruchowa, nigdy nie cwiczyłem siłowo, co najwyzej biegałem - piłka nożna, siatkówka czasami, ale i tak wiedziałem że powinienem się normalnie rozwijać jak mężczyzna a tu nic, biodra jakby większe... i tak piersi nie mam na szczęście (16 lat), męski głos mam, tyle ze ogolnei słaby jestem, penis normalnie ok 8 cm, w wzwodzie 15-16cm,jądra długość 4cm, szerokość 2 cm (mneij wiecej), owłosienie jest, ale jednak wyczytałem ze mam zespół tego klitefera czy jakoś tak i na 100% jestem niepłodny, tyle ze mam jeszcze nadzieje w tym ze mezczyzni z tym zespołem mają małe jądra, np wielkosci grochu a ja mam w miare duze, eh, jednym słowem przewalone mam całe zycie bo chłopacy (jest ich paru) mnie nie akceptują i smieja sie ciagle, nawet 2 dziewczyny zauwazyly ze jestem jakis inny i czuje sie tak ze chce sie zabić Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam z tego co piszesz to rzeczywiscie zespol klinefeltera jednak pisales ze wiesz o tym na 100% z (z tego co wyczytalam)wlasnych wiadomosci,a byles z tym u lekarza skoro twierdzisz ze jadra prawidlowo ci sie wyksztalcily to mozliwe ze istnieje inne podloze twojej bezplodnosci??a moze da sie to jakos leczyc.A co do rowiesnikow jesli czujesz sie wobec swojego ciala OK to nie przejmuj sie zdaniem innych, i nie miej takich pesymistycznych mysli zawsze moze byc gorzej Wink Wink jesli sa oni az tak arogancy w sotsunku do ciebiep omysl o zmianie szkoly lub srodowiska w ktorym sie otaczasz,masz przed soba piekne lata a wiec po co sie zamartwiac osobami z niedojarzala kora mozgowa.Pozdrawiam:)Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, jak widze te parakany które przyszły do 1 klasy to serio czasem idzie pomyslec że to jakieś przedszkole a nie szkołą średnia Wink

A ostatnie klasy technikum to faceic tacy że czasem nauczycielki chętnie by przeszły na inny grunt niżeli wykłady na lekcjach Wink

A to że sie śµieją, daj spokój Wink ja sam mam paru "debili" którzy mają niby po 20 lat a zachowują sie no max na 13 Wink też potrafią wyśmiać i to wiele różnych rzeczy Wink

Radził bym znaleść osoby które więcej myślą niż sie śmieją Wink nie zwracać uwagi na "debili" i nie czytać tyle literatury Razz sam wiem o tym bo jak czasem szukałem czegoś do forum to wychodziło że ja już powinnem kipnąc Razz i to co najlepsze na choroby kobiece Razz a jestem napewno facetem Razz

Z tego co piszesz to jesteś normalnym facetem który ma taką posturę, co wcale nie znaczy że coś jest źle, nikt nie mówi że nadmuchane goryle bez karku są seksi Wink Ważne co masz w głowie, jak potrafisz sie zachować, jak odnosisz sie do Kobiet, do życia. A jak wyglądasz, małe piwo Wink

Ile ludzi tyle typów piękna Wink jJedne wolą wysokich drógie niskich, 3 szczupłych 4 grubszych Wink
A co do płodności to zaczekaj aż będziecie sie za pare lat starać o dziecko Wink Jak narazie ciesz sie życiem i nie przejmuj jakimiś opiniami paru osób. Być możę czegoś Ci zazdroszczą i chcą aby inni postrzegali Cię jako "nie faceta" być może chcieli by mieć coś z Ciebie.
Często tak jest żę osoby w właśnie wieku nastoletnim dokuczają osobą które właśnie mają "coś w sobie" a nie na sobie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janas618



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alicja_188 napisał:
witam z tego co piszesz to rzeczywiscie zespol klinefeltera jednak pisales ze wiesz o tym na 100% z (z tego co wyczytalam)wlasnych wiadomosci,a byles z tym u lekarza skoro twierdzisz ze jadra prawidlowo ci sie wyksztalcily to mozliwe ze istnieje inne podloze twojej bezplodnosci??a moze da sie to jakos leczyc.A co do rowiesnikow jesli czujesz sie wobec swojego ciala OK to nie przejmuj sie zdaniem innych, i nie miej takich pesymistycznych mysli zawsze moze byc gorzej Wink Wink jesli sa oni az tak arogancy w sotsunku do ciebiep omysl o zmianie szkoly lub srodowiska w ktorym sie otaczasz,masz przed soba piekne lata a wiec po co sie zamartwiac osobami z niedojarzala kora mozgowa.Pozdrawiam:)Smile


no czy to niepłodność to nie wiem bo nie próbowałem robić Razz
u lekarza też nie byłem, narazie nie mam zamiaru chodzić bo nie chce żeby rodzina sie dowiedziała, zrobie badania jak przyjdzie pora, z ciała zadowolony nie jestem bo jestem chudy, narazie zaczne ćwiczyć, przydałby się testosteron (hmm, mozna nabyć tak bez kontroli lekarza, np w postaci odżywki?)

Paweł napisał:
Spokojnie, jak widze te parakany które przyszły do 1 klasy to serio czasem idzie pomyslec że to jakieś przedszkole a nie szkołą średnia Wink

A ostatnie klasy technikum to faceic tacy że czasem nauczycielki chętnie by przeszły na inny grunt niżeli wykłady na lekcjach Wink

A to że sie śµieją, daj spokój Wink ja sam mam paru "debili" którzy mają niby po 20 lat a zachowują sie no max na 13 Wink też potrafią wyśmiać i to wiele różnych rzeczy Wink

Radził bym znaleść osoby które więcej myślą niż sie śmieją Wink nie zwracać uwagi na "debili" i nie czytać tyle literatury Razz sam wiem o tym bo jak czasem szukałem czegoś do forum to wychodziło że ja już powinnem kipnąc Razz i to co najlepsze na choroby kobiece Razz a jestem napewno facetem Razz

Z tego co piszesz to jesteś normalnym facetem który ma taką posturę, co wcale nie znaczy że coś jest źle, nikt nie mówi że nadmuchane goryle bez karku są seksi Wink Ważne co masz w głowie, jak potrafisz sie zachować, jak odnosisz sie do Kobiet, do życia. A jak wyglądasz, małe piwo Wink

Ile ludzi tyle typów piękna Wink jJedne wolą wysokich drógie niskich, 3 szczupłych 4 grubszych Wink
A co do płodności to zaczekaj aż będziecie sie za pare lat starać o dziecko Wink Jak narazie ciesz sie życiem i nie przejmuj jakimiś opiniami paru osób. Być możę czegoś Ci zazdroszczą i chcą aby inni postrzegali Cię jako "nie faceta" być może chcieli by mieć coś z Ciebie.
Często tak jest żę osoby w właśnie wieku nastoletnim dokuczają osobą które właśnie mają "coś w sobie" a nie na sobie Wink


ładny post, ładna treść, aż mnie na duchu podtrzymałeś, może to taki sens miałbyc tego posta Smile szkoda że nie można sprawdzić niepłodności po samym np wygladzie spermy czy cuś Confused (i ze w ogole ona jest hehe), tak czy siak, musze nabyć troche wagi i siły (moze macie jakies preparaty, mam 200zł, specjalnie zachowałem sobie, poradzcie, bo z moją wagą nie jest dobrze a jem wiecej niz cała moja rodzina), ogólnie z twarzy wyglądam 2 lata młodziej niż inni, ale dzieki temu lekkiemu zarostowi jest lepiej Laughing akurat najwieksze zastrzezenia mam do szerokości barków (2-3cm za mało jak na moje oko po kazdej ze stron, waga, siła oraz te chude ręce) - najbardziej charakterystyczne u kobiety tak jak u mnie jest kciuk, nie jest szeroki tylko troche grubszy od innych palców Rolling Eyes

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mając 16 lat radził bym poradzić sie kogoś naprawde zaufanego. Nadla rośniesz, siłowania jak najbardziej ale z głową, mój kuzyn gdy zaczynał właśnie w takim wieku jak ty nistety skrócił sie Wink Ćwiczył dość intensywnie niestety o tym żę nie powinien tak robić dowiedział sie jak ciało było wyżeźbione, lecz już nie urośnie bo przestrzeń między kręgami kręgosłupa została już ubita. Naszczęście bardzo niski nie był więc nie zrobił sobie krzywdy za dużej.

Myśle żę ktoś naprawde sprawdzony na siłowniach albo dobry w-f'ista powinien tutaj podpowiedzieć jakie ćwiczenia możesz robić żeby nie zaszkodzić sobie a troche poćwiczyć Smile

Co do odżywiania z tego co piszesz to nie wiem czy detetyk to nie za dużo, bo nie piszesz jak byś miał jakieś problemy z odżywianiem ;)Choć zawsze możńa sie przejść do dietetyka to napew nie zaszkodzi Wink Odradzam jednak próbowanie jakiś odżywe czy diet na własną rękę Wink

Ciągle rośniesz zmieniasz sie, takie rzeczy może lepiej zostawić aż cały proces dorastania zakończy sie Wink i będzie można "budowaćcoś ponad". Jest jeszcze prezd tobą okres ostaniego wzrostu. Około 18 roku życia. Sam ise przekonasz jak w 2 czy w 3 klasie nagle kumple i pewnie ty też, zaczniecie szukać butów rozmiar 44, 46, spodnie mogą być za krótkie Winkw przeciągu tygodnia Wink Taki szybki wzrost jest nieco niebezpieczny dlatego trzeba w tedy uważac na siebie, lecz jest on popularny, tak sie dzieje Wink

Obarki też sie nie bój, gdy rozrośnie sie kladka piersiowa będą szersze Wink wizualnie Razz to taki trik naszego ciala, barki rosną do pewnego momentu a potem rozszerza sie kladka piersiowa dzieki czemu staje sie wlasnie o te 3, 4 cm szerszym Wink

Palce, to tez nie problem, wyglad dloni zmienia sie nie tylko podczas procesu dorastania, takze podczas zycia Wink chocby pracy fizycznej Wink jak bys wziol osobe ktora kilka lat pracuje a borkiem a kilka lat przy np. przyslowiowej lopacie to miom ze beda w jednym wieku to dlonie beda mieli zupelnie inne. Wyglad dloni to zadny wskaźnik męskości Wink serio.

A to co jest męskie tak naprawde jest w Tobie. Bo co kobiecie po idealnym ciele skoro mózg nie potrafi nim właściwie zarządzać :> hmmm myślisz że prawdziwe KOBIETY chcą osiłkow którzy nie mają żadnego podejścia do nich :>

Zapewniam Cie że nie Smile Teraz to być może one chcą sie popisać przed innymi, same nie wiedzą dok ońca co chcą (a podobnosz dorastają szybciej od nas Razz - ja bym sie nie zgodził ztą teorią Razz "kopernik to kobieta" jak to było w moim ulubionym filmie Razz - seksmisja Razz).

tak naprawde "wygrywa" ten który potrafi odpowiednio sie zachować oraz okazywać uczucia.
A ciało, nie wiem jak ty, ale ja nie chciał bym być idelany Razz nie chciał bym też mieć "idealnej" kobiety. Czasem zdaje sie żę coś możę być mankamentem, ale jak tak sie puźniej podejdzie do tego to zdaje sie sobie sprawę że to nie mankamęty to elementy które są piękne, bo są własne i nie powtarzalne Wink Sam se przekonasz o tym, teraz możę to nie pojęte dla Ciebie ale założe sie że za jakiś czas będziesz myślał tak samo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janas618



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile
nie wiem, aż miło się to czyta

akurat siłowni u nas nie ma dlatego pytam o jakies preparaty, moze z allegro, narazie tylko chyba pozostają mi pompki, brzuszki, przysiady, ciężarki (ostatnio podnosze sobie klika razy dziennie 5-cio kilowe), od paru miesiecy wlasnie nie rosne, zatrzymałem się na 177cm a waga tez nie rosnie a jak juz to słabo, na wakacjach miałem operacje wyciecia wyrostka, wazylem 48kg Surprised teraz 52-53, zaleznie od wagi, niektore pokazują 54 (te nowsze Very Happy), koledzy ważą po 65 kg, tez bym tyle chciał, marzenie

---- edit by Paweł:
Wiesz nie ma sensu cytować całych wypowiedz zwłaszcza jaką są długie i odpisujesz osobie zaraz nad tobą Wink dlatego cytat skasowałem, serio to widać że odpisujesz osobie nad tobą Wink bez obaw wszyscy rozumieją o co chodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janas618



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe, moze ja byłem kiedys dziewczyną i mi dorobili genitalia męskie, podawali testosteron Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Seksmisja Ci sie marzy chyba Razz Choć tyle Kobiet i tylko 2 facetów Very Happy no no no Razz ciekawa wizja Razz

Na pewno jesteś facetem Wink jeśli miał być problem z płcią to nie pasowały by Ci końcówki np. "poszedłem" pasowało by Ci automatycznie "poszedłam", to jest tak samo jak z prawo czy leworęcznością nie da sie tego oszukać Wink Osoby leworęczne choćby nie wiem jak zmuszane do trzymania łyżki prawą dłonią, gdy nie będą pilnowane i zachowają sie odruchowo, łyżkę chwycą w lewą dłoń Wink

Jesteś wysoki (za wysoki na kobietę ) a masz 16 lata. Dorastasz jeszcze, nie wszystkie zmiany zostały zakończone jeszcze. Część sie zaczyna dopiero Wink

Zamiast przejmować sie jakimiś "debilami" którzy myślą że męskość to wygląd po prostu staraj sie zaprzyjaźnić z kimś innym. 16 lat to początek szkoły średniej. Uwierz mi że przyjaźnie kształtują sie po jakimś czasie, dzisiaj wogóle nie chce znać osób które wydawały sie przyjazne na początku Wink A co najlepsze to przyjaźnie sie z osobami które też na poczatku wcale przyjaźnie na mnie nie patrzyły Wink

A co oni to tacy idealni są :> wzory jakieś czy co Razz daj spokój, już przerabiałem nie raz takich kozaków i wiem żę najczęściej to osoby z kompleksami wewnętrznymi którzy wyglądem chcą nadrabiać, bo dobrze wiedzą że jak sie ich pozna głębiej to uznaje sie ze są za płytcy i niedojżali. Bazują na pierwszym wrażeniu które jest mylne, a osoby które mają troche oleju w głowie i doświadczenia wiedzą że tak jest i podchodzą do pierwszego wrażenia z dystansem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janas618



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz mnie jedna dziewczyna pobiła prawie, tak sie smiali... musze cos zrobic zeby poczuła respekt przede mną jak przed chłopakiem, ale niestety, to chyba jedno z najwazniejszych rzeczy w moim zyciu, a nikt nie moze mi pomóc jak tu bez siłowni (bo ich nie ma w poblizu) "przypakować"

moze znasz jakies sklepy internetowe z przyrządami to np rozciągania klaty, barków (przy okazji szyi), zwiekszaniu siły w rękach ... waga sama przyjdzie wtedy, mam kase ale nie moge znalezc przyrządów! ok z odzywkami koncze no ale wiesz czego potrzebuje, uratuj mnie Neutral Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiary w siebie Ci brakuje a nie przyżądów Wink

A zmiana siebie na siłę to jedno z głupszych rozwiązań Wink łatwo sie zapomnieć i przesadzić.

A co do ćwiczeń to zapytaj w-f'iste Wink On nie da Ci ćwiczeń które mogą Ci zaszkodzić a dobrze wie co i jak trzeba robić. Uwierz mi że nieźle ich maglowali z takich rzeczy na studiach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group