Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Klinefeltera u 17-latka??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Colorek



Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 8:17 pm    Temat postu: Zespół Klinefeltera u 17-latka?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytałem niedawno w Internecie na temat tej choroby genetycznej i zaobserwowałem u siebie tamtejsze objawy.
1: Kobieca sylwetka - wygląda to koszmarnie, wyraźnie powiększona miednica, grube uda, pośladki i brzuch, mimo, iż aktywnie próbowałem to spalić.
2: Ginekomastia - również nieciekawie to wygląda
3: Bardzo słabe mięśnie - ćwiczyłem na siłowni 3 miesiące, ale z powodu tego, że ledwo podnoszę ciężar 25 kg zrezygnowałem.
4: Beznadziejna kondycja - nie mogłem przebiec 100 m, gdyż już sie bardzo źle czułem.
5: Małe jądra - przypominają trochę groch.
6: Niskie libido
Czy mam się z tym zgłosić do endokrynologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu nie czekałabym dłużej tylko zgłosiła się do endokrynologa. Przy tego typu zaburzeniach trzeba wykluczyć problemy hormonalne.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Colorek



Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko, że rodzice uważają mnie za hipondryka, twierdzą bowiem, że sam sobie to wymyśliłem.
Dzisiaj zauważyłem w lustrze, że "gruczoły sutkowe" powiększyły sie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group