Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Gilberta

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annjune



Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bro26 napisał:
hej. ja mam w piatek badania do strazy pozarnej. tydzien temu mialem za duzo bilirubiny. robilas dodatkowo jakąs diete? jadlas grejfruty? jak bralas tabletki (dokładna dawka)?? prosze o odp

jaki czas bralas te tabletki??... ja mam tylko dwa dni;(




witam. brałam Luminal około 5 dni. przez 3 dni po jednej tabletce a ostatnie dwa dni po dwie tabletki. zawsze przed snem.

skoro masz tylko trzy dni to pij duzo wody która rozrzedzi krew, bezpośrednio przed badaniem krwi też wypij parę szklanek...skocz na solarium dwa razy, zero alkoholu, zero innych tabletek, zero tłustego jedzenia- najlepiej warzywa i owoce. aha, weź luminal też przed badaniem rano, wystarczająco wczesnie żeby sie wchłonął.

jezeli masz juz Luminal zakupiony to weź dziś 3 tabletki na noc (zakładając że masz opakowanie 10 tabletek po 100 mg )
jutro tez trzy tabletki na noc. i rano przed badaniem weź 1-2 tabl.

mam nadzieję, że pomogłam. daj znać jak poszło. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulalalinka



Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 4:00 pm    Temat postu: badania wojskowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

potrzebuje pilnie luminal w środę mam końcowe badania do wojska...i lekarz kazał mi załatwić ten lek,a nie ma gdzie Sad mozę ktoś pomóc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group