Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zen szen

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

próbowałam wielu suplementów i koniec końców stanęło na multi tabs active z żeń-szeniem. Na końcówce lata dopada mnie zawsze ogólne zmęczenie i ratuje się czym mogę bo denerwuje mnie fakt, że przychodzi godzina 13-15 a ja żywcem zasypiam i na nic już nie mam siły a tyle rzeczy jeszcze trzeba zrobić Mad nie wiem dokładnie co zawierają i w jakich ilościach te tabletki ale mi pomagają Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arlet



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze swiata
PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj tata bral zen szen. czasem w syropie a czsem w witaminach. zawsze mowil ze to dobrze na niego dziala, na samopoczucie. sa tez herbatki z zen szeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brałam bodymax i pamiętam, że miałam trochę więcej energii - a miałam wtedy dwie prace. Teraz jak mi się przypomni to piję właśnie herbatę z żeń szeniem, ale nie sądzę by to coś pomagało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też próbowałam bodymaxa ale rosło mi ciśnienie i zaczynała boleć głowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 2:31 pm    Temat postu: zen szen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Multitabs activ power ma w sobie zen-szen, guarane i kofeinke, wiec moze sie sprawdzic Smile i przy tym jest smaczny, bracki pobudza tym umysl do nauki, oczywiscie na polecenie siostry "terrorystki" Smile, trzeba pilnowac i motywowac mlodych, aby sie uczyli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daria69



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 5:08 pm    Temat postu: po zeńśzeniu nie moglam spac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takze nie dzial na wszystkich dobrze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 4:03 pm    Temat postu: po zeńśzeniu nie moglam spac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daria69, jak nie moglas spac, tzn ze podzialal pobudzajaco Smile, a wlasnie o to chodzi Very Happy, a w jakiej postaci go bralas, tabletki do lykania, czy takie jak multitabs do picia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 4:16 am    Temat postu: ja to po zenszeniu spac nie moge Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wytraca mnie konkretnie z rytmu.Juz to spraktykowalam i jestem przekaona ze to wlasnie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group