Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zemdlalem w kościele... Przyczyna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
davioz



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 1:23 pm    Temat postu: Zemdlalem w kościele... Przyczyna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
mam 14 lat. Od dłuższego czasu, gdy stoję dłużej niż 10 minut, nagle strasnzie bolą mnie plecy i ciężej mi się oddycha. Może spowodowane to jest tym, że moj tata ma sklep i bardzo często pomagam mu ładować całe zgrzewki piwa do naszej piwnicy, gdzie trzeba się dużo nachylać... Tak więc dzisiaj psozedłem z tatą do kościoła, lecz spóxniliśmy isę i nie bylo już miejsc siedzących. Tata tam usiadl kolo swojego kolegi, ja stalem pod filarem. Pierwsze pół godziny bylo ok. Potem było ciężej. Bardzo cięzko mi się oddychało. Gdy były ogloszenai duszpasterskie nagle obraz przed oczyma zaczął 'szumieć', na prawdę bardzo ciężko mi się oddychało. Widziałem jeszcze coś, a po doslownei 1 sek. coś tam widzę jak wyprowadzają mnie z kościoła. Zemdlalem... Czy to wina tych pleców? Może to cos z kręgosłupem? Dzisiaj nie było żadnego upalu, bylo dosć chłodno... Drzwi do kościoła byly otwarte, a ja stalem w usmien iedaleko nich. Wiecie może jaka mogla być przyczyna? Po przyjsciu do domu moj tata zbadal mi cukier - miałem 64... a to chyba za mało?

Na końcu chcialbym napisać, że piję dużo coca-coli, a nasza sąsiadka twierdzi, że to może byc przycyzną - ma racje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zmierzył Ci ciśnienie?
jeśli incydent się powtórzy radzę udać się do lekarza na badania.
zła dieta może mieć coś wspólnego z omdleniami np. za mało witamin ale nie wiem czy pepsi/ cola mogą być bezpośrednią przyczyną omdleń.

w ogóle jaki tryb życia prowadzisz?
wysypiasz się?
jak się odżywiasz?

i w jakich jednostkach podany jest cukier?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group