Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żele antybakteryje do rąk

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja próbowałam jakieś 2 lata temu takiego żelu. niestety nazwy nie pamiętam. w każdym razie odstraszył mnie niezbyt przyjemny zapach po wtarciu go w dłonie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe chcę żeby ktoś mnie oskarżył o reklamę ale sprawdź Amukinę dla mnie zapach jest również bardzo istotny
Większość żel delikatnie lub mniej delikatnie śmierdzi spirytusem, a Amukina ma ładny cytrynowy zapach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 7:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio były przeprowadzone badania - jakie bakterie mamy na rękach
Ciekawa jestem jakie będą wyniki
I tu żele do rąk wpisują się znakomicie w konwencje tych badań nie sądzicie?
Szkoda, że nikt ni pomyślał o tym, zeby każdemu z "badanych" wręczyć po badaniu buteleczkę Amukiny ew. innego żelu

Proszę tak nie powielać tej nazwy tego płyny antybakteryjnego, bo to może być odebrane jako reklama a jak wiadomo, reklama jest zabroniona na tym forum.

Proszę również gdy chcesz coś dopisać po dłuższym czasie użyj opcji Edytuj a nie powielaj postów pod sobą.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jest
Postaram się zastosować do twoich zaleceń
Rozumiem, że pisanie o produkcie i podawanie jego nazwy jest niedozwolone?
Tak się stanie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ze niedozwolone, ale no nie pisz non stop jednej i tej samej nazwy w tym temacie bo to tak pod reklame moze zalatywac;)

Zostalo czy dwa raz powiedziane ze produkt jest dobry, wiec osoba zainteresowana na pewno sie doczyta Smile

Rozmowa na temat danych produktow jest jak najbardziej dozwolona ale sama rozumiesz o co chodzi.. Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK
Jak pisałem wcześniej postaram sie stosować do powyższych sugestii
Nie chodziło mi absolutnie o żadną reklamę, a zwyczajnie podoba mi się sam pomysł- czyli żele oraz ten konkretny produkt, o którym pisałam.

-------
Witajcie
Czy nie macie żadnych opinii?
Temat jest coraz bardziej aktualny
Piszcie

--- korzystaj z opcji "zmień" a nie pisz post pod postem--- tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żel antybakteryjny do rąk Carex jest fajny. Cena około 10-15zł za 50ml. Używałam i jest ok.
Jest też dulgon rumiankowy
Milton nie polecam. MA spirytusowy zapach i szczypie w dłonie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
endipower



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
No to wszystko zalezy od uzytkowników. Nie kazdy ma wiedze na kazdy temat.



Jesli chodzi o materiały antybakteryjne do mycia to polecam zakupy na --nie podajemy linków. REGULAMIN!
Chusteczki, czepki myjące, rękawiczki.

Wszystko jest sprawdzone i ma certyfikaty.
Polecam chusteczki myjące - rzeczywiście antybakteryjne.
Miałem problem bo mam alergie i nie moge używac zwykłych środków do higieny.
A te chusteczki i czepki sprawdzają się i naprawdę działają fantastycznie.
Polecam jeszcze raz Chusteczki Aquamed MA 10 szt. Bed Bath Bezwonne link: ----------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miltona również nie polecam, ale dettol jest fajny, delikatnie pachnie i nie jest tłusty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yaska napisał:
Miltona również nie polecam, ale dettol jest fajny, delikatnie pachnie i nie jest tłusty


ja go ostatnio wypróbowałam w przychodzi. Stoi taki duży dozownik dla wszystkich. Zresztą chyba więcej jest produktów jest marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group