Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żel do USG zamiast żelu Feminum ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
and1



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 1:59 am    Temat postu: żel do USG zamiast żelu Feminum ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Moja partnerka bierze tabletki antykoncepcyjne i jej pochwa wytwarza zbyt mało śluzu podczas stosunku, dotychczas używaliśmy żelu Feminum lecz jest on dość drogi. Na forach wyczytaliśmy, że niektórzy używają żelu do USG, jest on o wiele tańszy, bo ok 4zł za 500ml. I stąd pytanie, bo na niektórych jest napisane że nie mogą być stosowane na błony śluzowe, czy można w zastępstwie stosować taki żel do USG, jeśli tak to jaki. Z góry dziękujemy za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co jest napisane na tym zelu do usg? ze mozna go stosowac do nawilzania miejsc intymnych? jesli nie ma takiej inf to radze nie probowac. nie wiadomo czy to nie silny sepcyfik Neutral zamiast pomoc - mozesz zaszkodzic.
najlepiej ginekologa sie zapytajcie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na żelu do usg jest napisane, ze jest do kontaktu ze skórą. ma lekko zasadowe ph, więc nie wiem, czy to najlepszy pomysł, bo jak się dostanie do pochwy, to może nie być za fajnie. ale feminum nie jest jedynym lubrykantem dostępnym u nas. może poszukacie innych?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group