Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zdrowy sen

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda.apotex



Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Melatonina to hormon wydzielany w naszym organizmie przez szyszynkę. Jest odpowiedzialny za wywołanie senności. Niestety czasem dochodzi do jej niedoborów i wtedy potrzebna jest dodatkowa suplementacja.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcelka



Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarsaparilla napisał:
ewentualnie gabę która bardzo reguluje sen dzięki czemu śpimy spokojnie a budzimy się wypoczęci Smile

Nie mam pojęcia co to jest gaba. Wolę tabletki. Skupsiłam się na ten Sen Apotex, bardzo tani, pierwsza noc przespana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asteriusz



Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki to półśrodek, lepsza będzie normalna dieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przepiórka



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat, dzięki za inspiracje;) Dla mnie najważniejsze sa: porządek, czysta pościel, wywietrzona sypialnia... dodatkowo czasami muzyka relaksacyjna i jakiś delikatny olejek eteryczny:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatkowska



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 2:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez lubię melisę, ale gdy mam ciężkie dni w pracy ona już nie pomaga. Nie mogę zasnąć. Boli mnie kark. Pewnie mam już jakieś zwyrodnienia kręgosłupa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz jest taki wybór materacy, że z całą pewnością każdy znajdzie idealny materac dla siebie, dopasowany do jego potrzeb. Warto poczytać dokładne ich charakterystyki. Zdrowy sen to bardzo ważna rzecz. Zajrzyjcie sobie też na stronkę Materace Viscotherapy W tym sklepie znajdziecie spory wybór materacy od polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami zdarza mi się wypić tę herbatkę https://www.doz.pl/apteka/p134294-ZIELNIK_DOZ_Na_dobry_sen_herbatka_ziolowa_12_g_20_szt. uspokaja, wycisza, dużo łatwiej zasnąć, a kosztuje tylko ilka złotych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz chory kręgosłup to wypadałoby porozmawiać o tym z lekarzem. Niech lekarz zasugeruje CI jakiej twardości materac warto jest kupić. A potem konkretnie Ci tutaj doradzimy.

Obecnie bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny materaca oferuje Sembella . Aktualnie mają promocję na wszystkie materace z linii Smart line. Polecam rownież ich poduszki z uwagi na to, ze pozwalają na dobre dopasowanie do kregosłupa w odcinku szyjnym.
Sam zdecydowałem sie na tradycyjny materac sprężynowy.

Na ich stronie jest rowniez opisane jak wybrac materac w sytuacji jesli cierpi sie na bóle kregosłupa https://sembella.pl/porady/cierpisz-bole-plecow-szyi-dowiedz-sie-materac-wybrac-aby-temu-zapobiec/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roman77



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak! Przecież maluchy mają jasno określoną ilość snu, która jest im niezbędna do prawidłowego rozwoju! Właśnie dlatego warto rozważyć zakup takiej pościeli jak qbanamama.pl dzięki które będą one w stanie mieć znacznie lepszą jakość snu. Powinniście mieć to na uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group