Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zdrowie fizyczne i psychiczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foo



Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 3:39 pm    Temat postu: Zdrowie fizyczne i psychiczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 19 lat od ponad roku mam problemy zdrowotne. Wszytko zaczęło się półtora roku temu, zauważyłem wtedy że bolą mnie palce rąk i są lekko spuchnięte w miejscach zgięć (stawy), ból po obudzeniu, ból przy dotykaniu. W tym samym czasie zacząłem leczyć się psychiatrycznie gdyż bardzo dokuczał mi paraliżujący, nienaturalny stres i lęk przed ludźmi, szkołą, depresja oraz nerwica natręctw (nerwica natręctw zaczęła się w wieku 14 lat). Zacząłem przyjmować leki, które spowodowały, że przytyłem około 18kg, przez pewien czas miałem jakby lekko spuchniętą, nabrzmiałą twarz co jak wydawało mi się było przyczyną przytycia, w tamtym czasie również pojawił się trądzik, cały czas dokuczał mi ból stawów palców. Po paru miesiącach pojawił się ból stawów kolanowych, naprzemienne lekkie puchnięcie oraz ból (zazwyczaj staw zaczynał boleć i był lekko podpuchnięty cyklicznie co około tydzień), postanowiłem schudnąć i od kwietnia do września zrzuciłem 14 kg w międzyczasie cały czas dokuczały mi stawy palców i kolan oraz nasilony trądzik. Teraz od około 3 tyg czuję lekką poprawę jeżeli chodzi o stawy gdyż ból się zmniejszył a stawy kolanowe już mi nie dokuczają, wciąż jednak czuje zgrubienie na zgięciach palców i lekki ból przy dotykaniu i zginaniu, nadal kształt mojej twarzy jest lekko księżycowaty (lekko otłuszczona górna część szyi tuż pod żuchwą) oraz dokucza mi trądzik, cały czas zmagam się z paraliżującym, stresem i lękiem. Czy te objawy mogą być ze sobą jakoś powiązane, chciałbym zacząć się leczyć ale nie wiem jakie badania zrobić i od czego zacząć, uprzejmie proszę o pomoc i wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group